Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok apa új párjától...

Rosszul vagyok apa új párjától, úgy érzem, hogy ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Anyukám már régen elhunyt, apukám 11 éves koromtól kezdve egyedül nevelt. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

Kb 4 éve ismerkedett meg a párjával. Örültem is neki, hiszen nagyon régóta egyedül volt. A hölgy is először jól fogadott, kedves volt. Mondtam is, hogy itt nem is lesz semmi gond.

Aztán kb 8 hónapja mióta össze költöztek apuval, na azóta rendkívül bunkó. Volt, hogy hívtam aput, hogy beugrok a gyerekekkel, hallottam, hogy a háttérben puffog, hogy ő nem kíváncsi ránk.

Hozzáteszem ha megyünk neki semmi dolga nincs velünk. Mert én kiszolgálom magunkat, másrészt apu főz stb. A párjának kvázi nincs dolga velünk. Ha apu szeretné, hogy ott aludjanak az unokák már azért is megy a pofa vágás, hogy neki ehhez nincs kedve.

Apu is már panaszkodott rá, én is mondtam neki, hogy ez így nem jó. Üljünk le együtt és beszéljünk erről. De tudom, hogy minden egyes ilyen alkalommal veszekszik apuval, apu minket véd és őrlődik. Látom apun, hogy szereti őt és örül, hogy végre nincs egyedül. De ez így borzasztó helyzet. Teljesen azt érzem, hogy ki akar túrni apa mellől és mióta oda költözött azóta ilyen undok.


márc. 28. 14:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 A kérdező kommentje:

De nekünk nem baj, és elég szomorú, hogy ezt nem érti meg.


Egyébként nem fognak össze házasodni ezt biztosan tudom.

márc. 28. 16:10
 42/127 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy tudod biztosan. Apád bármikor meggondolhatja magat
márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/127 anonim ***** válasza:
52%
Amit láttál kérdező, az volt a beetetési előadás. Addig nem volt probléma a találkozó. Amikor beköltözött a szerinte idővel jövőbeli tulajdonába, egyből kimutatta a foga fehérjét. Nem ismerem apádat milyen személyiség. Azt viszont tudom, hogy ilyen szintű beleszólást nem engednék a nőnek soha a lányommal és az unokáimmal való kapcsolatomba a helyében. És ha nem hajlandó viselkedni, akkor holnaptól nincsen szükségem a társaságára. De én önálló, határozott személyiség vagyok, és nem tartok azért valakit magam mellett ha nem tartom megfelelőnek a hozzáállását a dolgokhoz, hogy ne legyek egyedül.Lakhatási piócára, majdani örökségvadászra meg végképpen nincsen szükségem. Ha apád ezt nem képes észrevenni, az nagyon nagy hiba. Ez a nő nagyon nem szimpatikus a viselkedése alapján.
márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/127 A kérdező kommentje:
De, biztosan tudom, hogy nem fog újra házasodni. Főleg nem egy olyan kapcsolatban ahol 5 hónap együttélés után ilyen problémák kezdtek el jelentkezni.
márc. 28. 16:14
 45/127 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is apu is látja ezeket és nagyon zavarja őt. Viszont ott a másik oldala, hogy hosszú évek után újra szerelemes lett. Viszont ha így folytatja a párja és ezt nem fogja megérteni akkor apa se fogja ezt elviselni. Nem akarja veszekedéssel tölteni a napjait.
márc. 28. 16:15
 46/127 anonim ***** válasza:
64%
5 honap? A kérdésben még 8 volt. Figyelj jobban legközelebb, mert csak bele keveredsz a kamuzasba
márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/127 A kérdező kommentje:
Bocsi elütöttem a billentyűzeten a 8-at 5-re.
márc. 28. 16:25
 48/127 anonim ***** válasza:
37%

Oké sok minden mentetek keresztül apukáddal, de neki lett egy szerelme.

Te nem tudod milyen az, amikor még friss egy kapcsolat és szeretnének sülve-főve együtt lenni?

Neked férjed van gyerekeid. El kellene engedned ezt az egymás

életébe mászkálást.

Neked nincs életed a családoddal?

Apád nem igényli a kufircot a nővel?

Beteges ez a ragaszkodás, én megértem a nőt.

(Nyugi én nem elvált palival kezdtem)

márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 anonim ***** válasza:
38%

Honnan akar kitúrni, a hitvesi ágyból? Merthogy a nőnek ott van a helye. Onnan nem tud téged kitúrni, mert neked meg más a szereped. Te a lánya vagy, ő soha nem lesz a lánya.

Inkább te akarod őt kitúrni. Éld a saját felnőtt életedet. Te mért nem a férjedben találod meg az érzelmi támaszodat? Apád felnőtt férfi párkapcsolattal. Nem óvodás vagy, hogy a szülő szoknyáját-nadrágját rángasd. Az élettársa nem akar egy héten többször idegenekhez alkalmazkodni. Szerintem te se repesnél a boldogságtól, ha a férjed rokonai egy héten többször odamászkálnának hozzád. Lehet, hogy nem akarod az anyukád után az apukádat is elveszíteni, mert még az ő halálát sem tudtad feldolgozni, de akkor az az élet rendje, hogy felnőttek számára a párkapcsolatuk az első. Attól még fennmarad a kapcsolatod apukáddal, nem fog téged kevésbé szeretni a nő miatt. Más a szerepetek.

márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/127 A kérdező kommentje:
#50 egymás alatt, neked nem?
márc. 28. 16:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!