Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megteheti-e a szülő, hogy...

Megteheti-e a szülő, hogy kiveszi az iskolàból a gyereket indok nélkül ?

Figyelt kérdés

L/16


Kiakarnak venni az iskolàból , hogy itthon legyek és hàzi munkàt végezzek.

Szerintem ez nem normàlis, de kívàncsi vagyok a vàlaszokra..



#iskola #szülő #Tanulàs megtiltàsa
márc. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"És? Devians diák nem csak 16 és 18 között van."


Így van. Az általános iskola kiköpi 14 évesen, mert nem tudtak vele mit kezdeni. Mi megkapjuk, mert máshová nem veszik fel. Szenvedünk vele két évig, de ha addig nem hajlandó összekapni magát, később se lesz jobb.


Pedig nem nagy a követelmény. Ha van füzete, ír is bele, és emellett be tudja fogni a száját órán, már túl is teljesítette. Erre a szintre 16 évesen el kell jutnia annak is, aki unatkozik, vagy valamilyen hárombetűs.

ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

40-es:

Jó, akkor szavazz arra a politikai tömörülésre, amelyik erre törekszik. Esetleg menj el az országgyűlési képviselőd fogadóórájára, és add ezt elő neki.

ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
9. Nem írattak sehova. Következő évben újrakezdtem egy másik suliban, de akkor erről még senki nem tudott semmit.
ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!