Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kivagyok anyutól. Levisz az...

Kivagyok anyutól. Levisz az életről?

Figyelt kérdés

Volt egy műtétem Ausztriában és anyu kijött segíteni amivel nem is lenne baj mert nagyon sokat segített az elején de lassan 1 hónapja itt van és falnak megyek tőle.

Folyamatosan depressziós a hangulata. Semmit nem akar csinálni pedig hívom csomó helyre hogy menjünk sétálni meg ide oda de leordítja a fejemet,hogy én őt ne pattogtassam.

Itt van ezen a gyönyörű helyen és semmi nem jó neki.

Nincs kedve semmihez engem meg teljesen levisz az életről ezzel.

Otthon is ugyanezt csinálja ezért nincsenek barátai. Senki nem szeret vele beszélgetni mert minden második mondata a panaszkodás.

Szeretném ha hazamenne de nem akarom megbántani. 20.-ig itt akar maradni de minek…

Lehet bunkónak tűnök de már tényleg unom ezt a halál hangulatot. Már elmegyek inkább egész napra itthonról mert ha hazajövök ezt a nyomott hangulatot kell néznem.

Reggel felkelt 6-kor mert ő össze vissza pakol. 8 körül kimegyek reggelizni ő meg akkor fekszik le aludni.

11kor megint alszik aztán ebédel. Utána megint alszim aztán 3-tól hétig nézi a tv2-n a sorozatait aztán fél 8-kor megint alszik.

Nekem nem ez az életritmusom és már kivagyok ettől…

Mit csináljak szerintetek?


márc. 29. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Ja, ezért a legjobb megoldás, ha az egyébként is érzelmileg labilis anyukájával elkezd ordibálni meg csapkolódni, hogy takarodjon haza.. írta is a kérdező, hogy nem akarja megbántani = nem akar vele összeveszni. Le is lehet ülni kulturáltan beszélgetni. Utóbbiból még valami jó is kijöhet, előbbiből meg csak rossz.
márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát pont fordítva, 11-es, a beszélgetésből biztos, hogy nem jön ki semmi jó, mert az anya nem akar hazamenni. Ha meg összevesznek, és amiatt hazamegy, az lesz a kérdezőnek jó.
márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legyen úgy akkor.
márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ultimátumot érdemes beadni.

Elmondani, hogy ez és ez zavar, ez nem fér bele az életviteledbe, életszemléletedbe, fáj ezt látnod... Amikor azt látod, hogy csak alszik, tévézik, teng-leng, akkor tudod, hogy ezzel csak magának árt, és téged is rettenetesen bosszant, frusztrál, mert szereted, és fáj ezt látni. Tehát vagy életmódot változtat, és tesz valamit magáért, és akkor abban valamennyire partner vagy, pl. mész vele sétálni, vagy ha nem változtat, akkor segítesz neki összepakolni, ha egyedül nem megy, és kikíséred az állomásra, még a jegyet is megveszed, és elbúcsúztok egymástól. Mit választ? Persze a séta csak egy, kicsit keményebben be kell osztani az idejét. De ennyitől nem múlik el a depije, és nem lehetsz mindig a sarkában.

márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!