Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megőrülök az anyám új pasijátó...

Megőrülök az anyám új pasijától, hogy kezeljem ezt, ha ide is akarja költöztetni?

Figyelt kérdés

A volt férjével voltak bajok, de alapjáraton én szerettem (11 évig életünk együtt/voltak házasok).


Az új pasitól meg rám jön az ick. Kis nyomi, orrhangú, erősen kopaszodó, aki ilyen hosszúpántos oldaltáskával járkál, meg a nyakába akasztós olvasószemüveggel. Anya még 41 évesen is szép nőt, figyel magára, a bőrére, öltözködésére, a pasi meg hozzá képest egy 10/3-as, jóindulattal is. Mindenben ellentéte a nevelőapámnak... Ráadásul folyton kínos poénokat mond. Például nagynénémmel elutaztam Milánóba, vagy 5x elmondta, hogy "Mész milánóiba?", "Majd egyetek ott sok milánóit!!".


Kerülöm, ahogy tudom, mert egyszerűen az arcomra van írva, mit gondolok róla, nincs kedvem beszélgetni vele, mert állandóan okoskodik valamiről, vagy direkt keresztbe tesz. Ha szeretnék valamit, és mondom anyának, ő mondja tovább a pasinak, aki nyiiilván tud pont olyat olcsóbban.

Pl. karácsonyra Dysont szerettem volna, mondta anya, hogy a barátja látott valahol ugyanolyat, csak 5 ezerért. Egy kínai hamisítvány volt, mikor mondtam, hogy én ezt a hajam közelébe nem rakom, anyám elkezdett velem veszekedni, hogy minek vegye meg UGYANAZT drágán, ha van ennyiért is? Mondom mert ez nem ugyanaz, hanem valami gagyi sz..r, ami max. képen hasonlít az eredetire, de garantálom, hogy még az anyaghasználat sem ugyanaz.



Szóval én kerülöm, mert annak örülök, hogy anya boldog, de én rosszul vagyok tőle. De most ide akarja költöztetni, teljesen. Én még csak 11.-es vagyok, jövőre érettségizem, jövő augusztusnál hamarabb nem költözöm fel Pestre. Addig nem akarom itt kerülgetni a pasit, nem akarom a saját otthonomban rosszul érezni magam.

Ezt mondtam anyának is, ő elkezdte megint ezt, hogy hát mi bajom van nekem a pasival, miért utálom így. Nem utálom, de ő számomra egy idegen férfi, nem akarok vele élni egy fedél alatt. És ezt anyának is mondtam, meg azt is, ha beköltözteti, én kiköltözöm. Kérdezte, hogy ugyan hová mennék, mikor apa sosincs otthon? Mondtam, hogy akkor a nevelőapámhoz, erre elkezdett velem veszekedni, hogy nem lehetek ennyire sz.r szemét gyerek, meg hogy viselkedhetek így. De az nem szemétség, hogy ő a nyakamra hozna valakit, akit ki nem állhatok?



márc. 30. 23:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem költözik anyád hozzá?
márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert a csávó nem ismeri a belmagasság fogalmát és fontosságát...
márc. 30. 23:38
 3/47 anonim ***** válasza:
33%

Miért mindig a pasi költözik a nőhöz ezen a fórumon? Főleg idősödő nők ha újraházasodnak, a ferfit beköltöztetik magukhoz es átemelik a küszöbön…

Talan idősebbkent nehez olyat talalni, akinek lakása van ?

márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

De komolyra fordítva, valószínűleg miattam sem. Még gimis vagyok, jövőre leszek csak 18, nem hagyhat itt egyedül a házban.


Én is kérdeztem ezt tőle amúgy, hogy nem megalázó neki, hogy a férje helye a matracon még ott van, de máris beköltöztetné? És hogy miért nem ő megy, erre mondta, hogy az a ház kicsi, messze is van, ő oda nem költözne ki, el sem férnének ott a dolgai.

márc. 30. 23:40
 5/47 anonim ***** válasza:
74%
Honnan veszed, hogy a pasinak nincs?
márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Van neki, bár tény, hogy olyan, amilyen. De van, csak anyámnak ugye itt vagyok én, nem hagyhat egyedül, meg szerintem ő sem akarna abban a házban élni.
márc. 30. 23:41
 7/47 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes, hogy csak anyád lakása a megoldás. Azert egy otthon olyan, hogy mindenki velemenye számít. Attól otthon. Remelem megéri hogy odaköltözik mert sok penzt fog adni. De lehet az sincs neki.

Akkor valami lepedőakrobata aki bottal megtúrja az őszülő nőket

márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%

#1 és #3 áruljátok már el, miről hadováltok?

Akárki költözik a másikhoz, a 11-dikes lány az anyjával fog lakni, ergo ha

a felnőttek összeköltöznek, az anyja új párjával is együtt fog lakni.

Akkor már jobb, ha a saját otthonában marad, nem egy új környezetet kell megszoknia, ahol esetleg a pasinak a szabályai, elképzelései, ízlése a mérvadó.

márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
32%
Úgy látszik anyukad abban a fazisban van, amikor úgy érzi, hogy alább kell engedje az igényeit majd elmúlik ez a szerelem is, mert nem betegség
márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom miért, de a 40+ os nők párkeresése ott végződik, hogy egy félhülye csóró muki beköltözik a nőhöz es a nő kamaszodó gyerekei szagolják reggel a pasi trágyaszagát.

Ilyen ingyenkantin lesz az ember tova 50 fele, mit lehet csinalni ugye

márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!