Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megőrülök az anyám új pasijátó...

Megőrülök az anyám új pasijától, hogy kezeljem ezt, ha ide is akarja költöztetni?

Figyelt kérdés

A volt férjével voltak bajok, de alapjáraton én szerettem (11 évig életünk együtt/voltak házasok).


Az új pasitól meg rám jön az ick. Kis nyomi, orrhangú, erősen kopaszodó, aki ilyen hosszúpántos oldaltáskával járkál, meg a nyakába akasztós olvasószemüveggel. Anya még 41 évesen is szép nőt, figyel magára, a bőrére, öltözködésére, a pasi meg hozzá képest egy 10/3-as, jóindulattal is. Mindenben ellentéte a nevelőapámnak... Ráadásul folyton kínos poénokat mond. Például nagynénémmel elutaztam Milánóba, vagy 5x elmondta, hogy "Mész milánóiba?", "Majd egyetek ott sok milánóit!!".


Kerülöm, ahogy tudom, mert egyszerűen az arcomra van írva, mit gondolok róla, nincs kedvem beszélgetni vele, mert állandóan okoskodik valamiről, vagy direkt keresztbe tesz. Ha szeretnék valamit, és mondom anyának, ő mondja tovább a pasinak, aki nyiiilván tud pont olyat olcsóbban.

Pl. karácsonyra Dysont szerettem volna, mondta anya, hogy a barátja látott valahol ugyanolyat, csak 5 ezerért. Egy kínai hamisítvány volt, mikor mondtam, hogy én ezt a hajam közelébe nem rakom, anyám elkezdett velem veszekedni, hogy minek vegye meg UGYANAZT drágán, ha van ennyiért is? Mondom mert ez nem ugyanaz, hanem valami gagyi sz..r, ami max. képen hasonlít az eredetire, de garantálom, hogy még az anyaghasználat sem ugyanaz.



Szóval én kerülöm, mert annak örülök, hogy anya boldog, de én rosszul vagyok tőle. De most ide akarja költöztetni, teljesen. Én még csak 11.-es vagyok, jövőre érettségizem, jövő augusztusnál hamarabb nem költözöm fel Pestre. Addig nem akarom itt kerülgetni a pasit, nem akarom a saját otthonomban rosszul érezni magam.

Ezt mondtam anyának is, ő elkezdte megint ezt, hogy hát mi bajom van nekem a pasival, miért utálom így. Nem utálom, de ő számomra egy idegen férfi, nem akarok vele élni egy fedél alatt. És ezt anyának is mondtam, meg azt is, ha beköltözteti, én kiköltözöm. Kérdezte, hogy ugyan hová mennék, mikor apa sosincs otthon? Mondtam, hogy akkor a nevelőapámhoz, erre elkezdett velem veszekedni, hogy nem lehetek ennyire sz.r szemét gyerek, meg hogy viselkedhetek így. De az nem szemétség, hogy ő a nyakamra hozna valakit, akit ki nem állhatok?



márc. 30. 23:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem is kerdező fontos, hogy a ferfi bizonyítsa be, hogy lehet rá számítani, mert pl ha gyerek születik, a nőnek sok anyagi támogatás kell, kiesik a ő “fele” a jövedelemből es akkor mi lesz, a ferfi nekiáll hisztizni, hogy márpedig egyenjogúság van. Hat az nem férfi, mondjon ki mit akar.

Egy ferfi támasz kell legyen, hogy gondoskodni tudjon es akarjon is, az utódairól, így programálta az evolúció, ezt nem fogja felülírni 1-2 zavarodott elme, akik “modern” gondolkodás hívei.

Az a ferfi aki fukar es úgy veszi a nőt mint egy haverét, akinek női nemi szerve van, az nem férfi, hanem kappan. Annak nem is szabad szaporodni.

A férfi genetikai programja “ protect and provide” tehat amelyikben nincs meg ez az ösztön, az korcs, genetikai selejt.

márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
21%
És még egy ilyen korcs nevez téged anyagiasnak, ha nem túrkálhat a zsebedben
márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
34%
Én szülőként úgy állok a dologhoz, hogy ha a gyermekem nem tudja elfogadni az új páromat, akkor nem erőltetjük a dolgot. Nem költözik senki sehova. Ennyi.
márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
68%

"Egy ferfi támasz kell legyen, hogy gondoskodni tudjon es akarjon is, az utódairól, így programálta az evolúció"


... iiigen. A kérdező NEM a pasi utódja. Egyrészt. Másrészt, ha már evolúció, az állatvilágban a legtöbb "új pasi" konkrétan megöli a régi kölyköket, hogy a nőstény csak az ő utódait nevelje.

márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a pár 40+, kétlem, hogy gyereket terveznek.
márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
14%
44 es, kár hogy semmit nem ertesz abból amit írtam. Nem is írtam, hogy a nő lenne az utódja, egy nagy katyvasz van abban a lobotomált szetfuvezett agyadbab
márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem megérdemlitek egymást nevelőapáddal, mert te eléggé elkényeztetett, anyagias lányzónak tűnsz.
márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!