Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megőrülök az anyám új pasijátó...

Megőrülök az anyám új pasijától, hogy kezeljem ezt, ha ide is akarja költöztetni?

Figyelt kérdés

A volt férjével voltak bajok, de alapjáraton én szerettem (11 évig életünk együtt/voltak házasok).


Az új pasitól meg rám jön az ick. Kis nyomi, orrhangú, erősen kopaszodó, aki ilyen hosszúpántos oldaltáskával járkál, meg a nyakába akasztós olvasószemüveggel. Anya még 41 évesen is szép nőt, figyel magára, a bőrére, öltözködésére, a pasi meg hozzá képest egy 10/3-as, jóindulattal is. Mindenben ellentéte a nevelőapámnak... Ráadásul folyton kínos poénokat mond. Például nagynénémmel elutaztam Milánóba, vagy 5x elmondta, hogy "Mész milánóiba?", "Majd egyetek ott sok milánóit!!".


Kerülöm, ahogy tudom, mert egyszerűen az arcomra van írva, mit gondolok róla, nincs kedvem beszélgetni vele, mert állandóan okoskodik valamiről, vagy direkt keresztbe tesz. Ha szeretnék valamit, és mondom anyának, ő mondja tovább a pasinak, aki nyiiilván tud pont olyat olcsóbban.

Pl. karácsonyra Dysont szerettem volna, mondta anya, hogy a barátja látott valahol ugyanolyat, csak 5 ezerért. Egy kínai hamisítvány volt, mikor mondtam, hogy én ezt a hajam közelébe nem rakom, anyám elkezdett velem veszekedni, hogy minek vegye meg UGYANAZT drágán, ha van ennyiért is? Mondom mert ez nem ugyanaz, hanem valami gagyi sz..r, ami max. képen hasonlít az eredetire, de garantálom, hogy még az anyaghasználat sem ugyanaz.



Szóval én kerülöm, mert annak örülök, hogy anya boldog, de én rosszul vagyok tőle. De most ide akarja költöztetni, teljesen. Én még csak 11.-es vagyok, jövőre érettségizem, jövő augusztusnál hamarabb nem költözöm fel Pestre. Addig nem akarom itt kerülgetni a pasit, nem akarom a saját otthonomban rosszul érezni magam.

Ezt mondtam anyának is, ő elkezdte megint ezt, hogy hát mi bajom van nekem a pasival, miért utálom így. Nem utálom, de ő számomra egy idegen férfi, nem akarok vele élni egy fedél alatt. És ezt anyának is mondtam, meg azt is, ha beköltözteti, én kiköltözöm. Kérdezte, hogy ugyan hová mennék, mikor apa sosincs otthon? Mondtam, hogy akkor a nevelőapámhoz, erre elkezdett velem veszekedni, hogy nem lehetek ennyire sz.r szemét gyerek, meg hogy viselkedhetek így. De az nem szemétség, hogy ő a nyakamra hozna valakit, akit ki nem állhatok?



márc. 30. 23:18
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

És nem is érdekelne, ha nem kéne nekem is találkozni vele, nem lenne hatással az én életemre is.



Apának is vannak/voltak barátnői, volt, aki próbált beleszólni abba, hogyan nevel, mit enged meg nekem. De mindig tisztázta velük, hogy nekik hozzám semmi közük, így a nevelésemhez sincs.

márc. 31. 00:36
 22/47 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen volt a volt baratom, kis csendes, egyszerű ember, eldünnyögött magában, slampos öltözet, azt hittem megtalálom mellette a nyugalmam, ha egyszerű, legalabb biztos megbízható.

Kiderült, hogy a legnagyobb hímribi volt, sok helyen ahol szerelt, ott szedte össze az állandó, titkos szeretőit, volt aki házas is volt.

Ezek ilyen lassú víz partot mos csendes őrültek, ne félj majd kimutatja a foga fehérjét, ordítani is tud ám, mikor házon belül erzi magát, vagy sarokbaszorítva.

Hogy most csendes, nem jelent semmit.

Sok nő hiszi hogy egy ilyen pasas mellett le lehet horgonyozni, mert ilyennél nincs konkurrenca. Es meg 4 nő ugyanazt gondolja róla.

márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
17%
Anyukád jó fiatalon szült
márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
47%

"Mert a férfi fizet normáliséknál, nem pedig a nő."


Ez szimpla idiotizmus és szexista gondolkodás. De legyen igazad. Ez esetben nem értem konkrétan mi a problémád anyad új barátjával, hiszen a gondolkodásod alapján a férfi szava számít csak, a nőé nem, tehát ne rinyálj, hercegnő, csináld amit Tomi mond

márc. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
63%

"Mert a férfi fizet normáliséknál, nem pedig a nő"


Jajj, lesz még neked meglepetés :)

Esetleg 50 éve így ment, a mai férfiak viszont nem fizetnek.

Smucig, fillérbaxó lúzer szinte mind. majd ha elkezdesz randizgatni,megtudod hogy a filléres espressót is rád kiabálják 😂

Nagyon ritka a kivétel.

márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
6%

Vannak ilyen garasoskodó pasik, szerintem is ultra gáz. Mint ahogy az is, hogy anyudat ennyire befolyásolja...ő valamit ezzel kompenzál szerintem, de ez már más kérdés...

A legjobb megoldásnak valóban az tűnik, ha a nevelő apádhoz költöznél - amennyiben ő ezt vállalja, ill. adott esetben hajlandó konfrontálódni miattad anyáddal.

márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
81%

"Mert a férfi fizet normáliséknál, nem pedig a nő"


Na várj, most akkor te jársz a pasival, vagy édesanyád? Ugyanis "normáliséknál" szó sincs arról, hogy már a randizgatós időszakban el kell tartani a pasinak a nő egész családját.

márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
88%

Gazdagkislányos új kiadás? Csak most anyu az epizód szereplője?

300 ezres Dyson, 30 ezres ebédek.

Anyukád brutál jól keres.

Ha mégis igaz, sajnos te semmit nem tehetsz. Annyit, hogy ha 18 éves leszel, elköltözöl. Anyukádnak egyedül kell rájönnie, hogy aranyásó-e a pasi vagy sem.

márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen "tinilány anyukájának új pasija van" féle kamu kérdések már eléggé unalmasak. Évek óta ugyanez a sablon, apa, vagy az előző férj, sokkal jobb fej volt, a mostani annyira gáz külsőre is, belsőre is etc..
márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
60%
Lehetne benne valami izgalmasabb rész, teszem azt az új pasiról kiderül, hogy egy őrült sorozatgyilkos, a régi pasi megpróbálja eljátszani a hőst, de kiderül, hogy még arra is képtelen, hogy valakit, megvédjen, mert ugye a pofázáson kívül semmihez sem ért, így az összecsapás első pár másodpercében el is patkol.. na, ha már így is úgy kamu, akkor legyen már olyan sztorija, amiből legalább egy 85 miliiomodik "zs" kagetóriás horrort összelehetne hozni! :)
márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!