Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megőrülök az anyám új pasijátó...

Megőrülök az anyám új pasijától, hogy kezeljem ezt, ha ide is akarja költöztetni?

Figyelt kérdés

A volt férjével voltak bajok, de alapjáraton én szerettem (11 évig életünk együtt/voltak házasok).


Az új pasitól meg rám jön az ick. Kis nyomi, orrhangú, erősen kopaszodó, aki ilyen hosszúpántos oldaltáskával járkál, meg a nyakába akasztós olvasószemüveggel. Anya még 41 évesen is szép nőt, figyel magára, a bőrére, öltözködésére, a pasi meg hozzá képest egy 10/3-as, jóindulattal is. Mindenben ellentéte a nevelőapámnak... Ráadásul folyton kínos poénokat mond. Például nagynénémmel elutaztam Milánóba, vagy 5x elmondta, hogy "Mész milánóiba?", "Majd egyetek ott sok milánóit!!".


Kerülöm, ahogy tudom, mert egyszerűen az arcomra van írva, mit gondolok róla, nincs kedvem beszélgetni vele, mert állandóan okoskodik valamiről, vagy direkt keresztbe tesz. Ha szeretnék valamit, és mondom anyának, ő mondja tovább a pasinak, aki nyiiilván tud pont olyat olcsóbban.

Pl. karácsonyra Dysont szerettem volna, mondta anya, hogy a barátja látott valahol ugyanolyat, csak 5 ezerért. Egy kínai hamisítvány volt, mikor mondtam, hogy én ezt a hajam közelébe nem rakom, anyám elkezdett velem veszekedni, hogy minek vegye meg UGYANAZT drágán, ha van ennyiért is? Mondom mert ez nem ugyanaz, hanem valami gagyi sz..r, ami max. képen hasonlít az eredetire, de garantálom, hogy még az anyaghasználat sem ugyanaz.



Szóval én kerülöm, mert annak örülök, hogy anya boldog, de én rosszul vagyok tőle. De most ide akarja költöztetni, teljesen. Én még csak 11.-es vagyok, jövőre érettségizem, jövő augusztusnál hamarabb nem költözöm fel Pestre. Addig nem akarom itt kerülgetni a pasit, nem akarom a saját otthonomban rosszul érezni magam.

Ezt mondtam anyának is, ő elkezdte megint ezt, hogy hát mi bajom van nekem a pasival, miért utálom így. Nem utálom, de ő számomra egy idegen férfi, nem akarok vele élni egy fedél alatt. És ezt anyának is mondtam, meg azt is, ha beköltözteti, én kiköltözöm. Kérdezte, hogy ugyan hová mennék, mikor apa sosincs otthon? Mondtam, hogy akkor a nevelőapámhoz, erre elkezdett velem veszekedni, hogy nem lehetek ennyire sz.r szemét gyerek, meg hogy viselkedhetek így. De az nem szemétség, hogy ő a nyakamra hozna valakit, akit ki nem állhatok?



márc. 30. 23:18
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanígy voltam én is, 6 évvel ezelőtt.

Anyukámnak lett egy új párja és miután bemutatta nekem is azt az idiótát rá egy hónapra már be is költözött hozzánk. Kiállhatatlan volt, idegesítő, kívül és belül is, a létezésétől hányingerem volt.

Egyszer elmentek egy hósszhétvégére és akkor én egyedül voltam otthon. Nevelőapukámmal (igazi apukámat nm ismerem, őt tekintem apámnak mert 2-17 éves koromig együtt éltünk) összeszedtük a fontos dolgaimat és átmentem hozzá. Ő volt az egyetlen akinek tudtam panaszkodni a pasiról mert anya rózsaszín ködben úszott, mai napig sem értem mitől.

Szóval átmentem hozzá, és ott éltem közel 5 hónapot. Anyukám nem is volt kíváncsi rám mert a faszi uszította ellenem. Egyszer anya sírva megjelent az ajtóban, hogy hülye volt és menjek haza, kidobta a faszit:)

márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
65%
*hosszú
márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
22%
Na felkeltek a munkanélküli incel “miert fizessen a pasi lejárt már az az idő” prototípusú válaszolók, ilyen forever alone, jobbkezet használó, “haddfizezessenek a nők” humanoidok
márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
56%
Nő létemre nem várom el, hogy mindent a férfi fizessen, én a fele-fele megosztás híve vagyok, engem konkrétan sért, ha mindent fizetni akarnak helyettem. Nem vagyok én egy elkényeztetett hercegnőcske, aki nem hajlandó kifizetni a fogyasztását vmi elavult múlt évezredbeli felfogás miatt. Persze, ha évi 1-2 alkalmi meghívásról van szó, oké, de nem állandó jelleggel. Amúgy meg utálok mások előtt enni, nem szeretem az éttermeket. Szerintem a kérdező egy tipikus tinilány, akinek minden saját maga körül forog, nameg rendesen pénzéhes is, de sajnos ez elég tipikus. Egyelőre sok emberi értéket nem tud felmutatni, de idővel hátha javul. Muszáj lesz elfogadni új pasit, amíg együtt éltek, aztán le lehet tiplizni, ez van.
márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Máshogy is megoldható az 50-50 egy kapcsolatban, nem csak úgy, hogy apróztok a pincér előtt, vagy hogy utalgatod az 1500 ft-ot Revon a kávézás után.


Van barátom, ha randizni hív, kivétel nélkül ő fizet, és még a benzinpénzt sem kéri el tőlem. :D

Én cserébe sokszor sütök, vagy lepem meg valamivel, amiről tudom, hogy örülni fog neki. Biztos halál cikinek érezném, ha az étterembe odanyújtaná nekem a számlát, vagy elkérné a kártyámat, vagy közölné, hogy utaljam már át neki a fogyasztásomat.


Ez nem pénzéhesség, de nem tudnék komolyan venni ilyen fiút/férfit egy percig sem. Később mi lesz, majd a gázszámlát is forintra pontosan felezzük, meg ha gyerekünk lesz, az 5 ezer Ft-os ruhát is fele-fele arányban vesszük meg neki?

márc. 31. 09:27
 36/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem, hercegnő, épeszű pároknál közös kassza van, amit közösen használnak, marhára nem érdekli egyiket sem, ki mennyit tett hozzá és ki fizet róla.
márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Aha, de azért a fele-fele legyen meg. :D
márc. 31. 09:33
 38/47 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem kell hogy fele-fele meglegyen. Ha q barátoddal gyerekének lesz és te otthon leszel vele gyeden, a barátod meg dolgozik, te honnan fogod a különbözetet eloteremteni? Vagy ha tappenzen leszel. Vagy ő mondjuk balesetet szenved és rokkantnyugdíjaskent sokkal kevesebbet kap majd, mint te? Ja, akkor megy a levesbe? Baxus, anyagias vagy de nem kicsit
márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
"én a fele-fele megosztás híve vagyok, engem konkrétan sért, ha mindent fizetni akarnak helyettem."
márc. 31. 09:37
 40/47 anonim ***** válasza:
65%
Az egy másik valaszado volt, én konkrétan NEKED írtam a kommenteket -36 és 38
márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!