Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálhatja ezt anyám?...

Miért csinálhatja ezt anyám? Másnak is csinál ilyen az anyja?

Figyelt kérdés

Anyámnak valamiért az a heppje hogy mások előtt lealáz.

Pl. amikor vendégek vannak nálunk akkor előad valami olyan sztorit amivel engem rossz színben tüntet fel, és ezeket gúnyosan, nevetgélve adja elő. De általában csak kifiguráz valamilyen beszólással.


Ha előad valami sztorit (nem csak rám vonatkozóan, hanem úgy bármire vonatkozóan) akkor azt igen csak ki szokta színezni. Szóval ha valimt mesél, annak úgy kb. a 30%-a igaz.


Az az érdekes hogy anyámal egyépként teljesen jól elvagyunk ketten, de amikor vendégek vannak nálunk, vagy társaságba megyünk akkor megváltozik.

Azt is észrevettem, hogy olyan emberek előtt szokot úgymond lejáratni, akik nem igazán ismernek engem.

Tovább nehezíti a helyzetett hogy elég csendes és visszahozódó vagyok és nem nagyon tudom magam "megvédeni" verbálisan.


Igazából apámmal is csinálja ezt néha, de inkább velem.


Biztos vagyok benne, hogy van valami mentális defektje egyébként. És erre lehet rá tesz az is hogy hosszú ideje alkoholista.


Van akinek ilyen az anyukája?


20/L



ápr. 12. 13:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt akár előttük is mondhatod.


De felteheted a kérdést, hogy Látom, anyu, hogy szeretnél kellemetlen helyzetbe hozni mások előtt, de szeretném tudni, hogy miért jó ez neked.

Lehet, hogy nem mond semmit, de sőt, hárít, de lehet, hogy leáll, mert magában azért elgondolkozik, de ha nem, és társaságban ismét folytatja, akkor társaság előtt is megkérdezni. Akkor annyira zavarba jön, hogy megtanulja, hogy nem jó ez.

ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!