Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmennétek a szüleitekkel...

Elmennétek a szüleitekkel utazni, propramozni, úgy hogy a párotok nincs veletek?

Figyelt kérdés

Harminc éves vagyok, és lassan egy éve vagyok együtt a párommal. Szüleimmel jó a viszinyunk, eddig ia sokat utaztunk. Szerintetek baj, ha mondjuk egy h3tre velük megyek el, nem a párommal?


Párommal is fogok utazni csaj máshova.



ápr. 13. 17:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%

10. tehát aki más véleményen van, mint te, az gonosz?

gratulálok...

ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
17%
1 hét szex nélkül? Biztos hogy nem, ha kapcsolatban vagyok és elvileg szerelmes. Ki se birnek egy hetet a férjem nélkül pedig 6 éve vagyunk együtt, de nincs igenyunk egy hetet egymas nélkül tölteni.. Ha nektek van, az baj..
ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
1 hét az ok, ha együtt is mentek. Nekem monduk fura, En 30 evesen mar nem vagytam a szuleimmel lenni. de amugy szép hogy jo viszonyban vagytok.
ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
12) mert egy kapcsolat a szexrol szol csak? Jezus isten...
ápr. 13. 20:48
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
12. inkább az baj, hogy nem bírsz ki más nélkül 1 hetet, kapcsolatfüggő vagy.
ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Mi tavkapcsolatban elunk, szal gyakran van h 1-2 hetig nem latjuk egymast. Utana persze csodas a szex :)
ápr. 13. 20:52
 17/33 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a pároddal kéne megbeszélned, nem a gyk-n.
ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%

12:

AKi egy hetet nem bír ki a párja nélkül az nem a szerelmét bizonyítja, hanem a függőségét és lelki gyengeségét.

ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%
És nem lehet hogy mindenki masképp éli meg a kapcsolatát? A szuleit a gondjait az oromeit a csalodasait? Nehogymar az legyen a baj hogy olyan jo a szex hogy nem birjak egymast nelkul?? Wtf Vagy az ha valalki más nyaral egyet a szuleivel. És ha valaki a gyereki nelkul nyaral? Nemarhogy mi szabjuk meg ki milyen legyen. 1 a fontos,mit szol a kérdezo párja ehez es ennyi. Ha tavkapcsolat akkor valsz.neki mindegy. Mert amikor hazajon akkor együtt lesznek . Sőt aztán ők is menej nyaralni. Szuper.Most mit fog otthon unatkozni a kérdező?
ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
10%

30 évesen egy éves kapcsolatban vagy. A szüleiddel utazol nyaralni. Kicsit sem látod a problémát?

Na mindegy,ezt hagyjuk is,mert erről több infót nem írtál.

Én talán 15 évesen nyaralnék a szüleimmel. Max egy napos városnézésre mennék velük idősebb koromban.

De most tényleg. Nem sikerült leválni,vagy kevés a fizu a kiránduláshoz?

ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!