Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmennétek a szüleitekkel...

Elmennétek a szüleitekkel utazni, propramozni, úgy hogy a párotok nincs veletek?

Figyelt kérdés

Harminc éves vagyok, és lassan egy éve vagyok együtt a párommal. Szüleimmel jó a viszinyunk, eddig ia sokat utaztunk. Szerintetek baj, ha mondjuk egy h3tre velük megyek el, nem a párommal?


Párommal is fogok utazni csaj máshova.



ápr. 13. 17:07
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem látom a problémát. :) Segíts kérlek megtalálni
ápr. 13. 22:19
 22/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha ennyire biztos vagy magadban, miért írtad ki ezt a kérdést? Mit szeretnél pontosan megtudni?
ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
17%
Persze, menj velük, ha velük élsz. Nem látom a problémát.
ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

16.

Mondom én, hogy csak dugópartner a nőd. :D

ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

20.

Érthetetlen, hogy senki nem látja mennyire gáz a pali.

ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
23) külföldön élek..egyedül :)
ápr. 14. 09:21
 27/33 anonim ***** válasza:

26.

Aha...

ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Mi aha? Amúgy minek vitatkozom itt..
ápr. 14. 11:33
 29/33 anonim ***** válasza:
81%

Hu eleg szornyu kapcsolatotok lehet a szuleitekkel.

Nekem 28 eves koromban halt meg az anyukam. De halala elotti heten is egyutt voltunk egy hetveget. Parom itthon volt en mentem anyuhoz. Bar hetekre nem nyaraltunk sose mert nem tehettuk meg.

De most 33 evesen mar olyan munkam es eletem van , hogy megtehetnem. Es ha elne szivesen elmennek vele nyaralni 1 hetre. Pedig 20 eves korom ota kulon elek, 25 evesen szultem teljesen onallo felnott ember vagyok. De anya szuper nő volt. Siman nyaralnek vele a parom nelkul pedig nekik is jo volt a kapcsolatuk.

Mig elt 2 havonta mentem hozza 2-3 napra. Altalaban vittem a gyereket is , de megesett , hogy ot se csak en mentem. Parom nem jott velunk hagyott minket egyutt lenni.

Ha anya jott a parom is mindig szeretettel fogadta.


Szoval nemgaz nyaralni menni. Aki szerint az azt nagyon tudom sajnalni a szar kapcsolata miatt a szuleivel.

ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
85%

Van, amikor a családommal nyaralok a párom nélkül.

Van, amikor a családommal nyaralok a párommal.

Van, amikor a párom családjával nyaralok a párommal.

Van, amikor a párom családjával nyaralok a párom nélkül.

Van, amikor a barátaimmal nyaralok a párom nélkül.

Van, amikor a barátaimmal nyaralok a párommal.

Van, amikor a párommal kettesben nyaralunk (ez a leggyakoribb).

Van, amikor a munkám miatt elutazok és a párom nem mindig tud velem tartani.


Amíg töltötök elég időt együtt és nem megy a kapcsolatotok rovására, addig teljesen normális, hogy külön is töltötök időt. Önálló személyek vagytok, saját családdal, baráti körökkel és élettel.

26/N

ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!