Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmennétek a szüleitekkel...

Elmennétek a szüleitekkel utazni, propramozni, úgy hogy a párotok nincs veletek?

Figyelt kérdés

Harminc éves vagyok, és lassan egy éve vagyok együtt a párommal. Szüleimmel jó a viszinyunk, eddig ia sokat utaztunk. Szerintetek baj, ha mondjuk egy h3tre velük megyek el, nem a párommal?


Párommal is fogok utazni csaj máshova.



ápr. 13. 17:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
57%
En nem jarok a szuleimmel sehova mert ok otthonulosek. De ha a felesegem elmegy a szulievel valahova akkor en nem szoktam menni es nem is szolok erte hogy elmegy. Neha elmennek rokonokhoz, vagy rokonokkal egy kozos nyaralasra.
ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

29.

Sajnálatos a veszteséged, de a kérdés szempontjából nem releváns a válaszod.

Teljesen érthető, hogy mindent megadnál egy közös üdülésért, de a kérdező esete teljesen más.

ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem , hogy mas lenne.

Hisz akkor is toltottunk idot egyutt mikor meg elt 😃

Ha lett volna lehetosegunk nyaralni is mentunk volna. Es nem 8 vagy17 eves voltam hanem 28.

Nem azt irtam , hogy menjen mert en barmit megadnek hogy mehessek.

Hanem , hogy tok normalis hogy 30 evesen a szuleivel nyaral. En is nyaralnek mert jo anya , es normalis volt es szerettuk egymast.

Az mar csak mellekes info , hogy en mar nem tudok menni. 🤷‍♀️

ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!