Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális egy anya aki állandóa...

Normális egy anya aki állandóan ordít a 14 éves gyerekének hogy "te undorító élősködő", "te f*sz", "k*rva szád" és szétveri a lakást?

Figyelt kérdés

kettesben lakunk, évek óta ezt csinálja anyám. mindegy mit csinálok, minden rossz amit mondok vagy teszek, ha beszélni próbálok vele "csak ne oktassam ki mert egy kis szarcsimbók vagyok", ha megkérem hogy ne kiabáljon csak mégjobban üvölt, ha épp van egy rosszabb jegyem a suliban állandóan büntet (pedig igyekszem, tanulok, nem lógok, suli után nem járok el otthonról, nem cigizek, nem iszok), szétdobál mindent a házban mikor hozzám akar vágni dolgokat, még az is az én hibám ha ő leejt valamit amikor a közelben se vagyok. utál és már én is egyre jobban utálom őt mégha nem is mondom. tudom hogy nem kitűnő a 3,5ös átlagom, de igyekszem, ennyit tudok magamból kisajtolni, és nem mondhatja senki hogy lógatom a lábam, soha semmit nem hagytam figyelmen kívül amit feladtak.

mégis állandóan csak a büntetés, az ordítás, hogy haszontalan vagyok, élősködő, szemét.. üldözési mániája van, azt képzeli minden amit csinálok csak azért teszem hogy neki ártsak, pedig soha nem ártottam neki. már a közelébe menni alig merek.



2013. jan. 19. 15:34
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
azt én nem tudom, mindig annyit mond "megyek bulizni", mást nem, én meg nem tudom hova és mit csinál, olyankor este megy el és hajnalba jön haza. azt tudom hogy néha megy koncertre.
2013. jan. 19. 15:56
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez is gyönyörű :S


Kollégium?

2013. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nem normális. Ezt te is tudod. Ezért felesleges volt kérdést kiírnod.
2013. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
70%

Nem normális anyád, ennél már intézetben is jobb dolgod lenne, de komolyan.

Amúgy nem értem, hogy jön a cigizés ide? Attól, hogy cigizik valaki, még nem viselkedik így... Jézusom, a válaszoló se sokkal normálisabb.

2013. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
Anyád hány éves?
2013. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
34
2013. jan. 19. 16:07
 17/38 anonim válasza:
7%
Szia! Hát szerintem nem kell rögtön elítélned vagy ilyesmi. Lehet történt korábban az életében olyan dolog, ami indokolttá teszi a mostani viselkedését. Talán, ha egyszer megkérdeznéd tőle, hogy mi a problémája, hogy van, akkor úgy érezné, hogy törődnek vele. Ezt nem úgy értem, hogy te lennél a hibás, de egy anyának legalább annyira szüksége van a gyermekére mint fordítva. Lehet semmibe veszik a munkahelyén, vagy a szülei sosem foglalkoztak vele igazán. Viszont ha nem érdekel téged az ő hogyléte, akkor nem muszáj vele foglalkoznod. Nincs törvény arra, hogy szeressük a családtagjainkat, tehát ha rosszul bánik veled, akkor egyszerűen ne foglalkozz vele. Ez azonban azt eredményezheti, hogy örökre megromlik a viszonyotok, de anyára mindenkinek szüksége van. Tehát ez a te döntésed, akarsz ezzel bármit is tenni, vagy hagyod és elfogadod.
2013. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
15%

"persze ha nem vagyok büntetésben, mert akkor elviszi az összes kábelt, nem kapcsolhatom be"


Kedves kérdező! Most újat mondtál. Ilyent még nem is hallottam! Hogy anyád kihúzza a kábeleket, magával viszi, és elmegy bulizni. Szerencse, hogy a villanyórát nem nyomja ki. Persze azért nem ártana meghallgatni a másik felet is. Mert így csak az van, amit te elmondasz.

2013. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Most nehogy már a kérdezőt hibáztassuk..., Úr Isten...! (Ezt most egyik hozzászóló bejegyzése miatt írom!)

Ez a viselkedés nem normális..., beteges dolgokat csinál anyukád!

Nem tudok neked semmit tanácsolni, mert a leírtjaid alapján nem vagy te "rossz" gyerek, igyekszel a suliban, nem cigizel stb...

Nagyon sajnállak, tudom ez közhelyesen hangzik és ez rajtad nem segít...

18 évesen elhúzhatsz otthonról, ez tartsa benned a lelket!

2013. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mit mond a másik fél, akkor sem beszélhet így senki és nem törheti szét a lakást.


Vennék másik kábeleket amúgy és eldugnám, aztán menjen diszkózzon a nálánál jóval fiatalabb korosztállyal boldogan.

2013. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!