Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hagynátok hogy a szüleitek...

Ti hagynátok hogy a szüleitek nézzék a facebook-otokat?

Figyelt kérdés

Nekem megnézték, nagyon rosszul esett, hogy a "dolgaimban turkáltak"

14/l



2013. febr. 22. 19:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném ha megnéznék, hiába nincs rajta semmi különös. Valahogy mégis zavarna. Amúgy mindent megbeszélek velük ami történik, de az túlzás lenne, hogy minden egyes megjegyzést elolvassanak. Szerencsére eszükbe sem jut!
2013. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ott van, olvassák. Nem ott élem az életem, nem sok minden van benne.
2013. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
22%

Ez milyen hülyeség?Az ismerőseid,boldog-boldogtalan megnézheti, csak a szüleid nem?Basszus, ha az ismerőseid facen, miért ne nézhetnék?

A titkos dolgaid írd naplóba, azt biztos nem fogják nézegetni, ami meg nem nyilvánosságra való az ne legyen facebookon.A lányomat nem zavarja, ha megnézem az övét,mivel a lányom, nyilván szívesen nézegetem a képeit, kiírásait, érdeklődésből, nem azért, hogy kutakodjak.De az ismerőseimét és ugyanúgy nézegetem néha.

2013. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem anyám nem mer regisztrálni face-re, ezért az én oldalamon nézi meg hogy mi történt a rokonokkal, expasijaival 30 évvel ezelőttről, meg hasonlók :). Olyan indokkal nem regisztrál, hogy őt ne nézegesse senki, de ő bezzeg szeret kutakodni.


Engem nem zavar, mert semmi személyes nincs az oldalamon, csak röhögök néha rajta. Főleg amikor azt nézi, hogy a 30 évvel ezelőtti pasija hogy megöregedett... és hasonlók :)

2013. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem nagyon örülnék. Sok beszélgetés van csajokkal is, fiúkkal is(természetesen nem itt élem az életem, mármint facebookon, csak akkor is), szóval, szerintem elég gáz lenne, nekik is és nekem is.
2013. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nem értem, hogy sokan játsszák a hülyét, vagy direkt ignorálják, ami le van írva:


Nem megnézik az adatlapját a sajátjukról, hanem kizsarolják tőle a jelszót, és úgy nézik meg. A kettő közt óriási a különbség.

2013. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én inkább attól tartok, hogy valamelyik gyerekem bele kukkant. Nincs benne semmi ciki. Szerintem. Nem ott élem az életem, de a mai fiataloknak más az "égő", mint nekem.

Azért jó ám megnézni, mások is öregszenek..:)

Emberi gyarlóság.

2013. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nekem nincsenek barátaim. CafeWorld-ös (játék) értesítőket kapok, de az is zavarna, ha csak azt néznék meg. Maga a tudat, hogy beléptek az adatlapomra. És mondom, nem csinálok ott semmit, nem beszélgetek, nem csatlakozok semmihez, csak játékokkal játszok.
2013. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Na az én fészbukom olyan tabu szüleim számára,hogy csak na. A telefonomhoz senki nem érhet hozzá :D

Van nekik is fbjük mindent látnak ami rájuk tartozik

2013. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Annyi bizalmat elvárhat az ember a szüleitől, hogy elhigyjék, hogy nincs benne semmi rossz, és ne akarják maguk is megnézni.
2013. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!