Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hagynátok hogy a szüleitek...

Ti hagynátok hogy a szüleitek nézzék a facebook-otokat?

Figyelt kérdés

Nekem megnézték, nagyon rosszul esett, hogy a "dolgaimban turkáltak"

14/l



2013. febr. 22. 19:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

HA a nevedben léptek be, akkor teljes mértékben megértem, hogy bánt. Ahogy írtad fent vannak ők is, mindent láthatnak amit "nyilvánosan" csinálsz.


Nem mondom, hogy "semmi közük" hozzá, hisz a szüleid, de attól még egyrészt pofátlanság, másrészt rettentő nagy nevelési hiba, hogy ilyen látványosan nem bíznak benned.


Tipikusan így lehet elrontani egy jól nevelt gyerekkel való kapcsolatot kamaszkorban...


Próbálj meg beszélni velük. Elmondani, hogy ők is tudják, hogy rendes lánynak neveltek, semmi okot nem adsz rá, hogy ne bízzanak benned, de ha kutakodnak, azzal csak azt érik el, hogy titkolózni kezdesz.

2013. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
En felnőtt vagyok, van gyerekem, aki nálad fiatalabb. Az en felelősségem megvédeni a nem neki valo dolgoktól. Igen, en belépnek a Facebookjaba es megnézem az üzeneteit. Tudja. Megbeszéltük, hogy amíg elég nagy nem kész, ez igy marad.nem azért, mert olyan hu de kiváncsi vagyok a dolgaira, hanem azért, hogy ha valami olyat látok, ami nem neki valo, akkor meg tudjuk beszélni. Szerencsére ma mar o is tudja, hogy idegeneket nem jelölunk be, nem jelöltjük vissza őket, nem adunk meg személyes adatokat es ha olyan jellegű az üzenet, akkor szól. Nem egyszer fordult mar elő, hogy szexuális tartalmú üzenetet kapott - 9 évesen nem is értette, jött azonnal hozzam. 14-15 eves korában meg biztosan rendszeresen ellenőrizni fogom, aztán majd meglátom. Ha elég "felnőtt" lesz, akkor max időnként megkérem, hogy hagy nézzék bele a fiókjába. Jár, sosem a háta mögött nezelodok, mindig ott ül mellettem es együtt nézzük meg, hogy van e valami gond.
2013. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen még fészbukja se lehetne
2013. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ha a gyereked 15 lesz akkor semmit se fog neked el mondani. 9 évesen nincs mit titkolnia az embernek. Egy 15-16 éves gyereknek meg vannak kapcsolatai,barátai. Ha jól nevelted a gyerekedet akkor nem fog 16 évesen hazaállítani,hogy terhes de ha folyamatosan ellenőrzöd akkor ne csodálkozz ha 18 évesen hazaállít a fiújával és közli,hogy elköltözik. Te meg haboghatsz,hogy ezt hol beszéltétek meg mivel a fészbukodat olvasom
2013. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igy van, nem lehetne neki Facebookja, de mivel kulfoldre koltoztunk, igy tudja tartani a kapcsolatot a barataival. Ezert is ellenorzom, mert tudom, hogy nem szabadna hasznalnia.
2013. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Volna mit titkolnia, elhiheted... A baratnoje olyan dolgokat irkalt egy idoben, hogy a hajam egnek allt. Meg is kerestem az anyjat, hogy nem artana utananezni a dolgainak, mert egy 9 eves ne legyen mar tisztaban olyan kifejezesekkel, mint fax, szopas es dugas, mar elnezest.

El fogja mondani a dolgait, mert nem a hatamogott ellenorzom, hanem egyutt nezzuk at.

2013. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
5 év múlva majd meglátod :)
2013. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
az én jelszavamat tudja anyám is meg az egyik nagymamám is de én is tudom az övéiket szóval nem nagyon csinálunk ebből ügyet mert nincs titkolni valóink. 16/F
2013. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!