Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem borít ennyire ki...

Csak engem borít ennyire ki édesanyám nem törődömsége? Szerintem ez több gyereknél még gázabb és felháborító.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyuval az elmúlt fél évben elég sok problémám van. Az első, hogy 1 éve elkezdett dolgozni (x idő után, 4-en vagyunk testvérek, sokat volt itthon velük), majd 1 hónapja felmondott, mert szerinte ez túl stresszes (a munkát ismerősön keresztül, utolsó pillanatban kapta, mikor már 2-3 havi elmaradásunk volt rezsiben).

Azóta egy darab állást nézett, valami titkárnőit egy iskolában és semmi többet. Én 2 éve dolgozok diákként heti jó esetben 20 órát, átlag 35, iskola mellett. Talán hihetetlen, de van h 4-5 napon keresztül fél 6-kor kelek, és este fél 12-re érek haza, mert dolgozok. Folyamatosan állok, rohangálok, a bokám mindig fel van dagadva stb. A fele fizumat, ha nem többet mindig odaadom neki, a másik felét a továbbtanulásomra gyűjtöm.

Talán egyszer köszönte meg, h segítek. Előtte munkanálkülin volt, kb 150000ft-al támogattam azt a családomat, akik amúgy letojnak magasról, soha nem kérdezték meg, hogy vagyok. Nekem talán lenne lehetőségem itthagyni őket, és mamához költözni, de nem teszem mert ettől még valamennyire kötődök. Én rohangálok utánuk, próbálok kedveskedni, de rám se bagóznak.


Anyu egész nap csak beszélget neten, ül a gép előtt, ismerkedős oldalakra jár fel, ott cs*szi el az idejét. A tesóim délután 4 óta, mióta hazajöttek a suliból, ülnek a tv illetve számítógép előtt, majd szólni mertem, hogy aludni menni kéne, vagy fürödni, erre anyu által lelettem ordítva, hogy a gyerekek holnap nem mennek suliba, mert SZABADNAPOT kaptak tőle.


Én mikor ennyi idős voltam, hányósan bevoltam küldve a suliba, 8 órakor az ágyban feküdtem, ha mentem suliba, ha nem.


4 gyerek mellett hogy tudja ezt elnézni, hogy most 3 hónapig munkanélküliből kell minket eltartania, úgy hogy még csak munkát se néz? Ennyire nem érdekelné? (Mikor rákérdezek, a válasz: K*ss, ez az ő élete, semmi közöm hozzá)

Segítééég 18L



2013. jún. 11. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Keress egy bérelhető szobát. Olcsó, könnyen ki lehet jönni és sokan keresnek egy rendes lakótársat.

Nem vállalhatod magadra anyád hülyeségét, és a testvéreid nevelését.

Talán ha elzáródik a pénzcsap, anyukád észhez tér.

2013. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na, tessék. Ma kiborulva jött haza a munkanélküliből, hogy a munkanélküli segély csak 1 év munka után jár, ő pedig nem dolgozott annyit.

Úgy hogy most munka, minden nélkül itt állunk a következő hónapban. :(

2013. jún. 13. 13:48
 13/15 anonim válasza:
Próbálja a felelősséget mindig másra kenni, hogy véletlenül se ő legyen a hibás a körülményekért... Nem akar dolgozni és kész. Esetleg egy olyan helyen, ahol kevés munkáért sokat fizetnek... Nagyon sok ilyen lusta ember van :(
2013. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 acelsziv ***** válasza:
mi történt azóta?
2016. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sikerült véletlenül kiemelnem a kérdést, azóta természetesen tárgytalan. Elköltöztem a párommal, így minden rendben.
2017. márc. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!