Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Megengednétek ezt a...

Szülők! Megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés

19 éves làny vagyok. Nem iszom, nem jàrok el bulizni, koncertezni. Ifjúsági gyülekezetbe járok.


Van a belvárostól pár km-re egy telkünk, amin egy pici faház van. Alig használjuk / járunk ki ide. Eszembe jutott a napokban, hogy jó lenne itt -az elkövetkezendő hetek valamelyikében- egy 'partit' csinálni. Nem sok embert hívnék (fejben meg is van, hogy kiket). Nem az az ivós, lerészegedős 'buli' lenne. Nem szeretnèm leírni, hogy mit csinálnánk ott, mert félő lenne, hogy rám ismernének.


Lényeg a lényeg. Nagyjából 17:30-23:00-ig gondoltam ezt az egészet, egy szombati napon.


Szülők! Ti mit szólnátok ehhez? Rossz ötlet ez?


19l



2013. jún. 22. 23:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az az ivós, lerészegedős 'buli' lenne."


Ja persze, mindig így kezdődik.

2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként macskát fogtok áldozni?
2013. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
73%
19 éves vagy.. ma már a tizen néhány évesek basznak drogoznak isznak káromkodnak... azért érdekelne miért titok h mit csináltok, de sztem ha semmi problémás akkor nyugodtan
2013. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
58%
hát...19 évesen annyit mondanék hogy "szeretnék csinálni egy délutáni partit a faházban, kérem szépen a kulcsokat".... anyám, apám meg bólogatna és odaadná a kulcsokat és téma lezárva :)
2013. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
40%
13 évesen elengedtek a Balaton Soundra a 22 éves bátyámmal és a haverjaival 4 napra. 15 évesen elengedtek a haverokkal és barátnőkkel ottalvós házibuliba egy 50 km-re levő városba, meg a mi városunkba is, akkoriban nagyon sok ilyen bulit tartottunk. 16 évesen amikor összejöttem a barátommal 3 hónap után kaptam fogamzásgátlót és az együttalvás is megengedett volt, mivel közöltem, hogy lefeküdtünk, így már nem volt mitől félni. 17 évesen tartottam életem első házibuliját, amikor a szüleim nyaraltak, persze ezt előre megbeszéltem velük. Nem vagyok szent, nálam pia is volt, sőt még fű is, bár én nem élek vele, a haveromat nem dobtam ki páros lábbal miatta, mert ismertem. Na meg szex is volt este a barátommal, a többiekről nem tudok nyilatkozni. És ez péntek délutántól szombat délutánig tartott. A ház egyben maradt, szépen kitakarítottunk utána. Alkoholmérgezést sem kapott senki. Volt egy szuper bulink. Szóval ezek után igen, engedném a 19 lányomnak, hogy babazsúrt tartson, mert amire te készülsz, annak hangzik. Bár elég ijesztőnek tűnik ez a titkolózás meg a vallási téma megemlítése. Lehet, hogy majd hallunk rólatok a híradóba, mint nemrég a tűzön járós társaságról.
2013. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
58%

Mit csinálnátok azon a bulin?

Nem isztok, drogoztok, akkor mit csinálnátok? Táncolnátok meg ilyesmi gondolom...


Természetesen megengedném, sőt nagyon örülnék neki, hogy eszébe jut bulit csinálni :)))

2013. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!