Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Megengednétek ezt a...

Szülők! Megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés

19 éves làny vagyok. Nem iszom, nem jàrok el bulizni, koncertezni. Ifjúsági gyülekezetbe járok.


Van a belvárostól pár km-re egy telkünk, amin egy pici faház van. Alig használjuk / járunk ki ide. Eszembe jutott a napokban, hogy jó lenne itt -az elkövetkezendő hetek valamelyikében- egy 'partit' csinálni. Nem sok embert hívnék (fejben meg is van, hogy kiket). Nem az az ivós, lerészegedős 'buli' lenne. Nem szeretnèm leírni, hogy mit csinálnánk ott, mert félő lenne, hogy rám ismernének.


Lényeg a lényeg. Nagyjából 17:30-23:00-ig gondoltam ezt az egészet, egy szombati napon.


Szülők! Ti mit szólnátok ehhez? Rossz ötlet ez?


19l



2013. jún. 22. 23:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, nagykorúként, 19 évesen nem hinném, hogy engedélyt kellene kérned arra, hogy bulit szervezz, jó, nyilván szóljál hogy azon a hétvégén te szervezel valamit a telekre, ha nem ütközne más, már megbeszélt dologgal, nem lenne rongálás, vandalizmus, egyéb komolyan törvénytelen dolog, akkor ennyi.
2013. jún. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mégpedig azért nem, mert nekem nagyon szekta gyanús az egész....
2013. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha elmondanád mit csináltok akkor megengedném. De szerintem is csak arra kell engedély hogy használd a telket, a többi a te dolgod.
2013. jún. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
83%
nekem is rögtön egy (vallási) szekta jutott eszembe, főleg a ˝ gyülekezet ˝ szó miatt. Az igaz, hogy nagykorú, így ELVILEG azt csinál, amit akar, de szerintem a szülei nem véletlenül nem akarják ezt megengedni, aerdező meg le sem meri írni, hogy mi ez. Akárhány éves is lenne a lányom, meg akarnám akadályozni, hogy ilyenben részt vegyen! Járj inkább bulizni, még a pia is kevesebb kárt okoz mint ezek az agymosó gyülekezetek.
2013. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
84%

Szellemet idéztek? :))

A pasikat barátnő nélkül ne hívd, mer balhé lesz.

2013. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, nyilván egy megbízható lány vagy a szüleid szemében, szerintem el fognak engedni. Bár nekem fiam van, de azt hiszem elengedném. Főzzetek, süssetek, kiránduljatok, ha nem isztok, lehet kocsival menni. Tök jó lesz.

(a trollokkal meg ne foglalkozz)

2013. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor engedném meg ha tudnám hogy miről van szó! Egyénként meg a pasikat ne merd a barátnőjük nélkül meghívni, mert valljuk be az elég nagy bunkóság! Neked milyen érzés lenne ha lenne egy barátod,vőlegényed és őt meghívnák valahova téged meg nem? Mikor tudják hogy te is ott vagy neki?? :) Na ugye, szerintem neked se lenne jó.
2013. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
49%
Egy jó buli 23kor kezdődik nem akkor van vége.tapis buli vagy mi ez.
2013. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó buli nincs időhöz kötve.
2013. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
nekem megengedték volna a szüleim mert jó volt a kapcsolatunk és megbíztak bennem. Nem is éltem vissza a bizalmukkal. De persze érdekelne h mi az a titok amit szervezel a nyaralómban
2013. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!