Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire megszokott, hogy a...

Mennyire megszokott, hogy a szülő megpaskolja a gyermeke fenekét (14 éves kor felett, még felnőtt korában is)? És mennyire természetes Magyarországon a szülő-gyermek szájrapuszi, akár apa-fia között is?

Figyelt kérdés
Mindkettőre láttam példát, de ennyire természetes lenne? Vagy ők nem gondolják azt a 2. esetben, hogy ez már csóknak minősül?

2013. jún. 26. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam anyutol szájra puszit kiskoromba, de mindig csak ugy magunk közt vagy család/barátok társaságàban, de mondjuk ha elementunk fagyizni és köszönés képp adtam anyunak egy puszit sose a szájára adtam( ezeket a dolgokat videókból, fotókból állapítottam meg). Most már nem szoktunk egymásnak szájra puszit adni (14 eves vagyok) szerintem most már elég éredt vagyok ahhoz hogy tudjam "mit jelent" egy ilyen, és ha lesz barátom akkor elég kínos lenne őt is meg anyut is szájra puszilni :S
2013. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%

Apám sosem volt fenékpaskolós, felnőtt korunkban sem lett az, anyu sem.

Szájrapuszi sem volt divat sosem, viszont a fiam meg ragaszkodik hozzá. Ő még csak 6 éves, én általában tiltakozom ellene és mondom, hogy ezt csak a szerelmesek szokták, de néha csak hagyom. Erre egyébként azt mondja én vagyok a szerelme. Apjánál is próbálkozik, de ő határozottan elutasítja.

Szerintem kinő majd belőle.

2013. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk hál' istennek egyik sem szokás. Volt egy évfolyamtársam, kb 12-13 évesek lehettünk akkoriban, az ő szülei szájrapuszit adtak neki, elég gáz :S
2013. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
A paskolás nem túl gyakori :D de mikor kisebb voltam anyu mindig szájra puszit adott :)
2013. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!