Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom szerint én alkalmatlan...

A párom szerint én alkalmatlan vagyok a gyereknevelésre. Hiába szólok rá nem fogad szót de a páromtól tart. Nem lesz a gyereknek semmi baja ha az apja szigorú vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 18:57
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A párom azért mondhatta ezt mert a kicsi mindig szétpakolja az apja dolgait, pl: ma beledopta a vízbe a fúrógépet persze mondanom sem kell, hogy tönkrement.
2013. júl. 10. 21:30
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
A fúróval játszik a gyerek? Ez elég durva. Örülhetett az apuka. Inkább bízd a párodra szerintem.
2013. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Én főztem ő meg kint játszott és valahonnan előhozta. Az apja ordított mint az őrült.
2013. júl. 10. 21:44
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de az ilyen játékok még a gyereked testi épségét is súlyosan veszélyeztetik.

Én a sajátommal kicsi korában ezért ordítottam én is a gyerekkel,ha veszélyes dologgal akart játszani,hogy megijedjen,mert túl kicsiként nem lehet elmagyarázni a ,azt,hogy nagyon veszélyes,hanem csak így érzékeltetheted a veszélyt,ekkor még nem ülhetsz le vele "értelmesen" beszélni,hogy tudod ez komolyan a testi épségedbe is kerülhet,mert még úgysem érti.

2013. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Az apja azért ordibált mert tönkrement a fúró. Azt mondta ha mégegyszer rosszat csinál agyonüti. Normális?
2013. júl. 10. 22:04
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formában nem.


A gyerek testi épsége miatt kellett volna aggódnia.

2013. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a gyerkőc?


Az apja pedig miért nem zárja el az ilyen veszélyes dolgokat?

2013. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Gondolom kicsi,ha bedobta a fúrógépet a vízbe.
2013. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
De azért én is kíváncsi vagyok mennyi,én csak ebből következtettem...
2013. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a férjed egy agresszív állat, aki rajtad töltötte ki a dühét és szegény gyerek csak tart tőle. Azt látja, hogy te vagy otthon az, akinek kuss a neve és ehhez alkalmazkodik ő is. A gyerek nem hülye, hanem egy jó tükörképe a szülőknek.
2013. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!