Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom szerint én alkalmatlan...

A párom szerint én alkalmatlan vagyok a gyereknevelésre. Hiába szólok rá nem fogad szót de a páromtól tart. Nem lesz a gyereknek semmi baja ha az apja szigorú vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 18:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Igy mar mas az egesz...

2 eves gyereket megverni es ordibalni vele? Neharagudj, de nem normalis.. En is feltem mar kis koromban is az apamtol, de elhiheted, hogy ez nagyon rossz nekem a mai napig.

Nem mind1, hogy retteg tole a gyerek vagy csak hallgat ra.

2013. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több ezen az oldalon az olyan kérdés, aminél annyira azt érzem, hogy ez nem lehet igaz, kamu...



Létezik, hogy valaki hagyja az alig 2 éves gyerekét egyedül játszani kinn, úgy, hogy rá sem lát, ő meg főz?


Ha igaz:


Senki, de így is értsd, SENKI, akinek 2 éves gyereke van, nem tudja úgy megcsinálni a főzést-házimunkát, mint korábban. A gyerek ezzel jár, és minden ilyen korú gyerek játszani akar. Vond be, mesélj neki közben, adj neki olyan elfoglaltságot, amit melletted tud csinálni. Más szülő is ezt teszi, és nem kiküldi a kertbe, hogy keress ott valamit... Két éves basszus.


Ezt olvasva egyébként szerintem is alkalmatlan vagy a gyereknevelésre egy kicsit. A 2 évesek nagyon leleményesebb, szem előtt kell tartani őket. Igaza van a férjnek, hogy ordít, csak veled kéne és nem a gyerekkel. Egyébként múlt hónapban vettünk fúrógépet, 90 ezer Ft volt. De hadd játsszon csak vele a gyerek... Arról nem is beszélve, hogy ok, hogy nincs áram alatt, de mondjuk elesik vele, csúnya sérülések keletkezhetnek így. Figyelj jobban a gyerekedre szerintem.

2013. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
2 éves gyereket elhajtasz, hogy játszon magában? Az meg van, hogy 5-6 éves korukig téged nyaggatnak, mint az anyjukat?? Én se tudok mellette semmit csinálni, de nem lököm ki az udvarra egyedül. Felelőtlen alkalmatlan anya vagy. Semmirevaló. Csoda, ha él még az a gyerek!
2023. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!