Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom pasizik. Hogyan...

A lányom pasizik. Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés
Az előző házasságomból van egy 15 éves lányom és megtudtam, hogy van barátja (aki 19 éves). Nem velem lakik de nagyon szeretem és majdnem minden nap találkozunk de azt mondta, hogy először nem merte nekem elmondani mert félt, hogy elüldözöm a gyereket. Egyszer már majdnem összejött valakivel de lebuktattam a srácot mert csak szexre kellett volna neki. Jó emberismerő vagyok és akkor is igazam volt. Ez meg most egy kicsit sunyi nekem de próbálok nem szólni csak figyelni. Felvilágosítottam mindenről és mondtam neki, hogy azonnal szóljon ha baj van vagy bántja a gyerek. Egyáltalán nem vagyok nyugodt és nem merem rábízni másra a lányomat. Nem is értem, hogy az anyja hogy bízik meg az új gyerekbe. Tisztában vagyok vele, hogy lassan felnő de akkor is féltem a fiúktól. Mit tegyek?

2013. júl. 12. 14:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"A második találkozásnál kicsit elbeszélgettem a sráccal, hogy eszébe se jusson hülyeséget csinálni.

Az anyja is ugyanezt mondta, hogy emlékezzek vissza, hogy mit csináltam ennyi idősen. Emlékszem és pont ezért nem tetszik a dolog :)"


Ha ezt nálam dobod be ennyi idősen, akkor ott abban a pillanatban vesztetted volna el minden tekintélyed és tiszteleted. Kiröhögtelek volna az álszent képmutatásért, amit ott művelsz.


Semmi jogod nincs fenyegetőzni (mert ez az, nem kell a körítés). Jó kapcsolatot kiépíteni a gyerekeddel és tőle meg tudni a fontos dolgokat ahhoz van. De az gondol nem megy...

2013. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"szerintem ha azt akarok,hogy ne csináljanak hülyeséget akkor kísérd el a lányodat fogamzásgátlót íratni. lehet,hogy neki jólesne,ha látná,hogy megbízol benne"


Egy 15 évesnek nem kell fogamzásgátlót íratni még. Kevés orvos is írná fel.

2013. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a bajotok a kérdezővel. Szerintem korrekt. Elmondja a srácnak a szabályokat. Legalább törődik a gyerekével. Az előző fogása is szép lehetett, látjátok, csak meg akarta dugni a csajt ő meg észrevette. Szerintem a szexben a legfontosabb a legelső. Mi lett volna ha vele fekszik le először? Jó nagy, bazi nagy csalódás és most bánkódhatna egy életen át.


[link] :P

2013. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Legalább törődik a gyerekével."

Ez nem törődés. Ez kisajátítás.


"Az előző fogása is szép lehetett, látjátok, csak meg akarta dugni a csajt ő meg észrevette."


Egy igazi Sherlock lehet, hogy az előző barátja is megakarta dugni és erre mind magától rájött. Elmondom mindegyik barátja meg akarja majd, csak az a kérdés, hogy mást is akarnak-e a lányától. De az ilyen viselkedéssel még a normálisakat is elüldözi.

2013. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

valamilyen szinten egyet kell értsek a kérdezővel. a mai tinifiúk agya csak a szex körül forog, ez ömlik rájuk mindenhonnan, a hormonok meg rádobnak egy lapáttal.


de mégsem a csávó oldaláról fognám meg a dolgot, hanem inkább a lányommal beszélgetnék, és elmagyaráznám neki, hogy ne higgyen el semmit a kisgyereknek, mert egy menetért még a csillagokat is lehazudják az égről ezek a zsúrpubik.

erkölcsös viselkedésre inteném, a túl kivágott és túl rövid ruhák hátrányairól mesélnék, önbecsülést plántálnék belé. nem attól lesz menő, ha minden szembejövőnek odaadja magát, hanem attól, ha mindenki meg akarja kapni, de csak egy kiválasztottnak sikerül. na és ezt a kiválasztottat is jól kell kiválasztani :)


a fogamzásgátlás pedig alap, nincs kibúvó, nincs kivétel!

2013. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 valaki : ***** válasza:

Istenem,meghatódtam :D Egy igazi lányos apuka. Na nekem ez nem jutott -.-

Felvilágosítottad, mondtad neki,hogy ha kell,megvéded, mást nem tehetsz :)) Ha jó a kapcsolatotok, szólni fog,ha baj van.

És a srácot is megismerheted. Jó az,ha nem az ősellenséget látod benne.

Ja, és ne mindig a pasit hozd fel témának,ha együtt vagytok,mert az kiakasztó.

2013. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!