Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak rosszat a...

Miért akarnak rosszat a szülők a lányuknak?

Figyelt kérdés

Egy ismerősről van szó, 38 éves nő már, a szüleivel él együtt, ráadásul a volt házasságából van egy 15 éves fia is.

Azt a nőt kiskora óta hajtja az anyja, ha már le mert ülni olvasni pár percre, egyből rászólt, hogy sok tennivaló van, mosogasson, takarítson, stb...gyakorlatilag egy percet sem pihenhetett. Az apja nem szerette őt, nagyon elnyomták, ami most érződik rajta, saját pénzéből fizette a főiskoláját, a szülei semmiben se támogatták, sőt, kikövetelnek tőle a mai napig mindent, fizetését, stb...

Már nagyon éleződik a feszültség közöttük, fiatalabb korában öngyilkosságon is gondolkodott az anyja miatt.

Elég kis szerencsétlen nő lett belőle, nem is nagyon tud magának társat találni a gyereke miatt(is).

Ez a nő nagyon kedves, segítőkész, egyébként tanár, kisgyerekekkel foglalkozik. Láttam róla gyerekkori képeket, egy nagyon aranyos gyerkőc is volt, olyan kis kedves, visszahúzódó, szerény.

Többször voltam náluk, jól ismerem a családot. Csak sokszor beszélgetek vele, és rengeteget sír emiatt.

Viszont van egy nagyszájú, közönséges húga ennek a nőnek, akit viszont szeretnek, kedvelnek a szülei.

Az anyján látni, hogy sátáni gyönyörként éli meg, hogy a lánya ilyen kis szerencsétlen, nincs senkije, élvezi ezt, de ha lesz valakije, elkezdi fúrni a lányát ő is, meg a nő húga is.

Mintha azt látnám, hogy aki kedves, meg aranyos, jó ember lett, abba rúgnak hatalmasat, aki meg közönséges, műveletlen valaki lett, azt favorizálják.

Ja, ennek a nőnek van diplomája, több oklevele, stb, lehet, ez irritálja őket? Nekik nincs ilyesmi, az apja kifejezetten olyan, ha valaki okosabb mer lenni nála, azt egyszerűen leugatja, semmibe veszi. Egy közönséges bunkó.

Jó látom, hogy ez egy beteg dolog a szülők részéről?

Hogy lehetnek ilyen szülők?



2013. júl. 20. 10:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

kedves névtelen, arctalan valaki, azért van privát üzenet küldési lehetőség, hogy éljünk vele...

Úgy érzem, ott a kérdésben teljesen másról volt szó.

De mint mondtam, ha csak kötözködni vagy itt, akkor szerintem keress más fórumot, ahol kiélheted a névtelen perverzióidat.

Normális, érett gondolkodású emberektől vártam itt válaszokat.

2013. júl. 20. 11:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira segíteni akarsz, akkor menj el vele olcsó albérletet nézni, keress neki külön tanítványokat!
2013. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a szülők a hugot érzik magukfajtának. a 38éves pedig feketebárány,mert okos. és hagyja magát.az már máskérdés,hogy a szüleivel kell laknia és ők az "amig nálam laksz azt csinálod amit mondok" elvet vallják,gyakorolják.
2013. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosan, de az biztos, hogy sarkallnám arra, hogy húzzon el onnan akár a bánatosba is! Nem tudom hol él, de ha ez így marad csak rosszabb véget érhet. Lehet, hogy van valami munkásszálló a környéken, vagy olcsón szoba kiadó... amíg talpra nem áll.


Ha tényleg maga fizette az iskolát, ahhoz ugye dolgoznia kellett, ez nekem arról árulkodik, hogy van benne egy erős nő, akit a mocsok "szülei" miatt háttérbe szorít. szerintem, ha olyan, ahogy írod, biztos találna megint egy férfit magának, aki szereti és akit ő is szerethet. :)


Ha tényleg így igaz, ahogy leírod, akkor a szüleinek nem jár semmi! (Ha azért marad) De hogy a fizetésemet ingyenélő, rabszolgahajcsár, tetves bunkó "szüleimnek" adjam, ahelyett, hogy saját életet kezdek és kibontakozok, hát a lónak azt a sokat emlegetett részét!


Ennek a lánynak jól elszúrták az életét, de szerintem még nem késő neki, bátorítsd, ültesd el a gondolatot a fejébe, adj neki erőt! Ne féljen a bunkóktól, szabaduljon meg tőlük! Ha van egy igazi barátja nem marad gyökerek nélkül! :-)

2013. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!