Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis ha ennyire utal a...

Normalis ha ennyire utal a mostohaanyam?

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok. 4 eve meghalt az anyukam, es apukammal es a 3 batyammal elek. Apam 2 eve beleszeretett egy nobe, akinek az elozo hazassagabol 3 fia van. Nemreg ugy dontottek, hogy osszehazasodnak. De; A leendo mostohaanyam allandoan azt mondja, hogy neki nem kell lany, neki csak fiai lehenek. Volt, hogy azt mondta;

,,Ne sajatisd ki a fiukat, ok egyenlore 1 not szeressenek legjobban, engem, nem akarom, hogy huguk legyen egyenlore csak en!"

Tudom, ez nem a vilag vege, de veluk a batyaimmal (a verszerintiekkel is) olyan kedves, velem meg elutasito. Mar mondtam apunak is, de o nem tudja elhinni, mert szerinte; ,, Egy olyan joindulatu no mint Edit, hogy arthatna neked?".

Lehet, hogy ez nem nagy dolog, de nekem nagyon rosszul esik, hogy miert pont enem utal. Kerlek segitsetek! Mit csinaljak?



2013. júl. 22. 23:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
diktafon! vagy telefon de vedd fel ahogy veled beszél... énvelem csinálná ezt szájbarúgnám a mocskos kurtizánt...
2013. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nem egy férfi ez egy selejt, egy ösztönàllat. Egy pi..a fontosabb neki, mint a saját gyereke, szégyen.
2019. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!