Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez a nő?...

Szerintetek normális ez a nő? Hogy bírja ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek házasságból született gyermeke,a férjével megromlott a kapcsolat,elváltak.3ÉV múlva lett egy új kapcsolata amiből szintén született gyerek,de a pasi elhagyta.Ő nem hisztizik,nem akar békülni szinte nem érdekli ez az egész.A gyerekeket szépen neveli anyának tényleg jó.szerintem nem normális,hogy itt áll 2gyerekkel és meg sem próbálja visszacsábítani a párját.szerintem ciki 2apától 2 gyerek....mi a véleményetek?

2013. júl. 20. 05:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasi elhagyta, Ő minek alázkodna meg a békülésért?

Nem, nem ciki 2 apától 2 gyerek..Ne itélkezzünk, bárki járhat így.

Gyerekeket szépen neveli,anyának tényleg jó. Akkor mi a probléma? Van gerince,nem megy az után, aki elhagyta.

Biztosan nem lehet könnyű neki. Nem kéne még szapulni is, mert így hozta az élet.

Itélkezni, pálcát törni más, nehéz helyzete felett pedig nem etikus.

2013. júl. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
szerintem igenis megkéne próbálnia,a kicsinek szinte nincs is apja.Valószínüleg ő is hibás...és mire gondol?2gyerekkel párt találni egyszerű lesz?
2013. júl. 20. 06:04
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
Azért el kell gondolkodni, "ítélkezés" nélkül. Van két gyermeke, de pillanatnyilag egyetlen korábbi férfi sem szerepel az életében. Erre szokták mondani, hogy a nő biztosan tökéletes, csak az összes férfival van baj! Nem hiszem, hogy ez a két pasi volt az életében összesen. A többi is elhagyta. Lehet, hogy így is tervezte az életét? Szabad akart maradni. Egy biztos, bárki megkérdezi, nem saját magát fogja okolni egyetlen szakításért sem! Ott mindenki hibás, csak ő nem!
2013. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi kozod hozza?
2013. júl. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A barátnőm az a közöm...Nem értem őt ,jómodú ember volt az új párja,talán megérne egy próbát kibékülni vele.Ő azt mondja nem fog könyörögni egy férfinak aki elhagyta a gyerekét ,nagyon nagyot csalódott benne.De mit fog csinálni 2gyerekkel?
2013. júl. 20. 06:35
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Majd megoldja. Normalis ember nem könyörög, pláne nem egy férfinek.
2013. júl. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
100%
Nos kérdező akkor most lenne egy sztorim számodra. 21 éves vagyok,van 2 testvérem az egyik fél testvérem. Amikor a fél tesóm született (nővérem aki most 28 éves),anyum házas volt már de a későbbiekben megromlott a kapcsolatuk és elváltak. Valamikor később lett egy másik férfi az életébe ami eléggé macerás kapcsolat volt. Nem házasodtak össze,rövid ideig együtt éltek ha jól tudom. Lett egy bátyám aki most 23 éves,majd későbben én. Sosem házasodtak anyuék össze,mert amikor anyu szerette volna a házasságot akkor apám nem,és ugyanez fordítva is megtörtént. És mint kiderült van még máshol két nálam fiatalabb fél tesóm mert mikor anyum velem volt terhes apám félre ment.. És így van még két fél tesóm,de nem tartjuk a kapcsolatot. A gyerektartást sosem fizette sem nekünk,sem nekik,hiába járt anyum bíróságra ezzel az üggyel. Kb 1x fizetett egy kisebb összeget karácsonyra még régebben ajándék formájában=vett egy dvd lejátszót meg egy hajvasalót vmi kuponjából amit erre tudott felhasználni.. Egy időben néha nálunk volt,kereste anya társaságát,de volt mikor meg ismét csak úgy lelépett mint általában mindig. Nem sokszor láttam őt,nem tudom mi van vele,igazából nem is érdekel. Ő sem néz felénk,mi sem tesszük.. Így nem hülyít senkit sem. Anyum pedig kb 5 éve találta meg a boldogságát egy férfi mellett aki jelenleg együtt él velünk és a "nevelőapánk". Szóval azt nem mondanám hogy ciki két gyerek vagy több más-más apától,de hogy nem mindig az anya a hibás az is biztos.
2013. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Cikinek semmiképpen nem ciki két apától két gyereket szülni. És párt is lehet találni két gyerekkel.

Én biztosan nem próbálkoznék visszacsábitani egyetlen pasit sem, aki elhagyott.

2013. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem normális a nő. Most neki az anyasága lehet, hogy fontosabb, mint hogy pasik után kajtasson. 2 csalódás után minek rohanjon bele újabb meg újabb kapcsolatba?

Vagy csak azért menjen vissza az exéhez, mert van pénze? Ez lenne az egyedüli szempont? Pénzért bármit eltűrni, elviselni??? Te együtt éltél azzal a férfival, tudod milyen ember valójában? Lehet hogy egy erőszakos diktátor otthon a 4 fal között, vagy épp semmibe sem veszi a családját. Lehet, a barátnőd úgy van vele, hogy jobb is, hogy megszabadult tőle...

Nekem kicsit az jön le a kérdésedből, hogy szerinted egy nő csak akkor "ember", ha van pasija.Szerencsére az emberek többsége ennél azért jóval érettebben és értelmesebben gondolkodik.

2013. júl. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

A jó Isten óvjon egy olyan barátnőtől, aki ítélkezik az ember felett, és az életét "cikinek" tartja. Pedig nem ez a ciki, hanem tudod mi az? Az, hogy beleütöd egy másik ember MAGÁNéletébe az orrodat, ha barátnőd, ha nem.

Gondolom van az illetőben némi büszkeség is, minek fusson egy olyan után, aki elhagyta? Aki menni akar, azt hagyni kell elmenni és kész.

2013. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!