Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? A szűleim nem...

Mit csináljak? A szűleim nem ismerték fel hogy Asperger-szindromás vagyok?

Figyelt kérdés
Kis koromat is figyelembe vettem és valóban az vagyok.Nem szeretném itt leírni hogy milyen tünetek igazzak rám és melyek nem.Hogy mondjam meg a szűleimnek hogy szeretném hogy elvidjenek diagnosztízálni?

2013. júl. 25. 12:40
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Nem itt szeretném leírni.Mert itt nem tudom leírni az összes tünetet.Amugy miből gondoljátok hogy a szűleim tudják pontosan hogy mi az Asperger?
2013. júl. 25. 12:52
 12/54 anonim ***** válasza:
82%
Mert te pontosan tudod? Honnan tájékozódtál?
2013. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
66%
Sok szülő nem törődik a gyerekével, ha valami rendellenességet tapasztal, nem viszi orvoshoz...tudom miről beszélek. Kérdező! Nincs egy rokonod akiben megbízol? Fontos lenne! Esetleg naplót vezetni, lejegyezni az érzéseid! Nekem sokat segített, most pszichológushoz járok.
2013. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Edig csakis zabmester válasza volt hasznos de lepontozzni senkit sem fogok csak azért mert nem szakember és most nem is szakembert kértem csak tanácsokat.
2013. júl. 25. 12:54
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szülőknek ismerni minden betegséget. Engem is elvittek kiskoromban pszichológushoz, mert "furcsa" voltam, "valami nem stimmelt". Ennyit kell észrevenni.
2013. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták hogy majd elvissznek pszchiologushoz de a végén nem vittek el.
2013. júl. 25. 12:57
 17/54 anonim ***** válasza:
86%
Én például szakember vagyok, de egy kérdésemre sem válaszoltál. (6-os, 12-es)
2013. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem nem azzal van a gondom, hogy úgy érzed, hogy vmi nem stimmel, hanem azzal, hogy isteni kinyilatkoztatásként közölsz egy öndiagnózist, ezzel párhuzamosan a szüleidet meg kárhoztatod, hogy nem ismerték fel. Van iskolapszichológus, háziorvos etc. aki tud segíteni abban, hogy valós diagnózisod legyen, de addig ne dobálózz kórképekkel. Közeli tapasztalatom, hogy még egy pszichiáter sem talál bele egyből a tutiba, a pszichés tünetek gyakran fedik egymást a különböző betegségeknél.
2013. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy elolvastam a kérdésed, mert most, hogy utánanéztem a tüneteinek, felismertem, hogy én is Asperger szindrómás vagyok, félig mindenképp. Vagy inkább kétharmad részt.

Pedig eddig teljesen rendben gondoltam magam..

2013. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!

Nagyon divatos az Asperger, így én is találkoztam a témával és olvastam pár dolgot.

Az Aspergeres már-már túlzottan precíz, szabatos helyesírással, választékos szóhasználattal kommunikál írásban.

Akkor te az vagy?

(Vagy én vagyok az...?)

2013. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!