Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom már szeretne gyereket...

Párom már szeretne gyereket 25/f de én nem. Hamarosan esküvő utána szeretné ha összejönne a baba. Ha védekeznék de ő nem tudna róla akkor még nem kellene szülnöm. Vagy mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a megoldás sem lesz jó senkinek, sőt.
2013. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha most becsapod a párod, mindenképp el fogod veszíteni.
2013. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, hiába szereted, mindenképp el fogod veszíteni ilyen hozzáállással (a hazudozásra értem és a megbeszélés hiányára), egy "nem akarok gyereket, de hátha ráveszem egyszer magam" meg te is tudod gondolom, hogy nem egy stabil alap! Ha ő nem vesz el így, inkább most fájjon az elvesztése, mint váláskor!


(23-mas: senki sem vetetheti ki a méhét, ha nem rákos, vagy nincs valami más súlyos betegsége, akkor ilyen műtétet nem hajtanak végre, petevezeték elköttetést csak, de sajnos az is állatira túlbonyolított, ha valakinek nincs gyereke és nem is akar.)

2013. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
96%

A kérdező kommentje:


Egyálltalán nem akarok gyereket mert undorìtónak tartom, hogy ott jön ki ahol egy nő pisil és vért ürít.



... még nem tartasz ott a tananyagban, hogy biológiaórád legyen, ugye? Ebből a kommentből kilóg a lóláb, ugyanis, bár te ezt még nem tudod, egyetlen gyerek se születik a húgyvezetéken keresztül.

Banyek, de unalmasak már a kamukérdések, ráadásul egyre több van belőlük, így a vakáció vége felé...

2013. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
remélem fake
2013. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
Na, egy esküvőmániás és kapcsolatfüggőbe botlottunk akkor bele. Nem gondolod, hogy ez iszonyat gusztustalan és undorító húzás a pároddal szemben? Egyszer majd talán akarok gyereket, de inkább nem. A párom meg igen, áltatom, de azért vegyen csak el feleségül. Tanácsom: nézd meg jól magad a tükörben...
2013. aug. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben már rég elástam volna magam. Minek várni az esküvőig? Persze nem ismerjük a párodat, lehet, hogy neki fontosabb vagy minthogy legyen egy gyereke, de ez még nem derült ki, szerintem minél előbb mondd meg neki. Amúgy lehet, hogy később ráveszed magad?! Szerinted így milyen lesz a kapcsolatod a gyerekkel? ha úgy fogsz ránézni mindig, hogy kényszergyerek?!
2013. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
94%

Már megint te vagy az?

Hétfőtől kezdve nem lesz ennyi kamukérdés.

2013. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fake kérdés lesz ez. Ettől független tuti van ilyen nő a való életben is. Szóval mégiscsak beírom, amit be akartam írni.


Először is:


"Egyálltalán nem akarok gyereket mert undorìtónak tartom, hogy ott jön ki ahol egy nő pisil és vért ürít."


Bárkinek, aki azt hiszi, hogy a vagináján keresztül pisil üzenem, hogy ő biztos nagyon ügyes és keressen fel egy orvost. Folyománya: bárki, aki undorítónak tarja a szülést, mert a gyereke ott jön ki ahol "egy nő pisil és vért ürít", üzenném, hogy orális szex megvan-e? Mert akkor csak közlöm, hogy ők azt szopogatják/azt nyalogattatják a párjukkal, ahol ők/párjuk pisilnek. A vaginális pisilés után hátha ez is új információ volt.

2013. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!