Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom már szeretne gyereket...

Párom már szeretne gyereket 25/f de én nem. Hamarosan esküvő utána szeretné ha összejönne a baba. Ha védekeznék de ő nem tudna róla akkor még nem kellene szülnöm. Vagy mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Ülj le a pároddal beszélni és őszintén mondd el neki, hogy te még erre nem állsz készen, de X év múlva szeretnél vagy egyáltalán nem szeretnél és ennek függvényében kössétek össze az életeteket. Szerintem is fontos hogy közösek legyenek a célok és a jövőről alkotott kép. Nagyon szemét, sunyi dolog lenne a háta mögött védekezned mikor ő annyira várná hogy apa legyen.
2013. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Egyálltalán nem akarok gyereket mert undorìtónak tartom, hogy ott jön ki ahol egy nő pisil és vért ürít.
2013. aug. 26. 22:16
 13/29 A kérdező kommentje:
Majd esküvő után elmondom neki.
2013. aug. 26. 22:19
 14/29 anonim ***** válasza:
97%

Ha ő akar gyereket, te nem, az egy olyan ellentét, amiben még csak kompromisszum lehetősége sincs.

Ráadásul teljesen biztos a lebukás. Ha nem esel teherbe, el fog küldeni kivizsgálásra és ha akkor derül ki, hogy nem nem sikerül, hanem nem akarsz teherbe esni, ráadásul át is verted, valószínűleg nem fog tovább megtűrni maga mellett.

Ha nem akarsz mindkettőtökkel csúnyán kitolni, elmondod az igazat és ez alapján döntötök a továbbiakról.

2013. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

Mekkora egy undorító nő vagy!


Ez vagy egy kamu kérdés,hogy lejárassa a Nőket vagy tényleg ennyire egy féreg vagy?


Ilyen Férfiban is ritka gusztustalan , de Nőben ...Ásd el magad , te haszonleső szánalmas liba!

2013. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
98%
Huh intelligens vagy hallod e. Szerinted akkor nem válik el? Dehogynem, és nem is feltétlen ezért, hanem mert nem mondtad el neki!
2013. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát ezt már az elején tisztázni kellett volna, mert ezek szerint a párod baromira nem tud erről. Ez viszont komoly válóok lehet, így a házasságnak sincs értelme, mert vagy ő lesz megfosztva egy olyan dologtól amit nagyon szeretne, vagy neked kényszerít a nyakadba valamit ami a te életedet teszi tönkre. Nekem is erre ment rá egy komoly kapcsolatom anno, én az elején közöltem hogy nem lesz gyerek mert én nem szülök, ő úgy tett mint aki elfogadja és megérti, de szépen lassan kiderült, hogy csak rám hagyta, mert úgyis meggondolom magam. Aztán amikor látta hogy nem, akkor én lettem minden ócska szarnak lehordva és úgy dobott ki mint egy utolsó rongyot. Ne hagyd hogy idáig fajuljanak a dolgok, márpedig ha suttyomban védekezel, az úgyis ki fog derülni, és akkor nagy botrány lesz. Ha nem akarsz gyereket, akkor olyan férfit keress aki szintén nem akar, de ez így halálra van ítélve.
2013. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
Jaj de kis aranyos vagy...Miért szerinted te hol jöttél ki csillagom?
2013. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
98%

Közöld vele, hogy egyáltalán nem akarsz gyereket. Ilyen nézetbeli különbséggel nem fog működni a kapcsolat, hazugságra építeni pedig egyrészt gerinctelen, másrészt előbb-utóbb kiderül.

Inkább most tisztázódjon a dolog, semmint esküvő után.

2013. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De nem akarom a páromat elveszíteni. Majd egyszer talán ráveszem magam a szülésre.
2013. aug. 26. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!