Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg velük,...

Hogy értessem meg velük, hogyha akkor nem kellettem nekik, most se keressenek és hagyjanak békén?

Figyelt kérdés

17 évesen lett egy nálam idősebb férfi az életemben,akinek sok mindent köszönhetek,segített mindenben és támogatott anyagilag is,később lakást,autót kaptam tőle,stb.

Mikor ez otthon kiderült,a szüleim közölték,hogy amíg ez a kapcsolat tart,ők nem akarnak látni a házukban.

Most 23 éves vagyok és még mindig együtt vagyunk,van egy kislányunk is.Boldog vagyok,de a szüleim a nővéremen keresztül értesültek ezekről és látni akarnak.

Én viszont ezt nem akarom és szeretném,hogy megértsèk ezt.

De csak hívnak,írogatnak és azt hajtogatják,hogy joguk van az unokájukhoz.



2013. aug. 28. 14:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Valószínű az unoka lenne mindenük, egészen addig míg el tudnák kápráztatni. Aztán majd ha nem azt akarná amit ők, a sors ismételné önmagát. Én nem foglalkoznék velük.
2013. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
15:59, Te mégis honnan tudod, hogy nem bocsánatot akarnak kérni a szülei? Lehet, hogy 6 év után igen is szeretnék helyrehozni a kapcsolatot a lányukkal? Pláne úgy, hogy csak az érem egyik oldalát ismerjük...
2013. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Igen? Akkor miért vártak 6 évet? Elég gyanús, hogy hupsz megszületik az unoka és mennének! Vagy szerinted nem?
2013. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%
Szeritnem ez a kérdés annyira hiányos, hogy FAKE
2013. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21%
A férjed mit tanácsol?
2013. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a lényeg az utolsó mondatban van. Azt hajtogatják, hogy joguk van az unokához. Nem azt, hogy megbántuk, amiért kidobtunk, sajnáljuk, hogy nem kerestünk az elmúlt 6 évben, szeretnénk helyrehozni a történteket..stb.

Igazából milyen joguk van hozzá? Ha rajtuk múlik, ennek a kapcsolatnak vége, ergo nem születik belőle unoka.

A másik dolog, ők itt most egy boldog család. Nem sokat tudunk a lány kapcsolatáról az anyukájával, de ha azt írja, tudja milyen az anyuka, akkor abból azért azt lehet sejteni, hogy nem a legjobb. Ha lenne egy ilyen boldog, kiegyensúlyozott életetek, ti engednétek, hogy belemásszon valaki, aki anno ekkor fájdalmat okozott? Még ha az anyja is. Bár erről meg az a véleményem. Milyen anya az, aki 6 évig feléje sem néz a gyerekének. Lesülne a bőr a képemről, nemhogy még én követelőzzek.

2013. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen megértem a reakciódat, és igazad van.


A kérdésedre válaszolva: ha maguktól nem értik a döntésedet, hiába magyarázod. Egyszerűen ne foglalkozz velük.

2013. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek Kérdező?
2018. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!