Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hülyített vagy tényleg kellett...

Hülyített vagy tényleg kellettem neki?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném! Habár három éve kapcsolatban élek, (ezért lehet utálni, de nem az erre vonatkozó véleményetekre vagyok kíváncsi) volt egy hónapokig tartó ismertségem az interneten, ami szerintem több volt mint barátság (nyilvánvalóan leírtuk egymásnak, webcam, stb!). Sosem találkoztunk, aztán eltűnt! De annyira, hogy sehol sem lehet megtalálni. Mindenhol kerestem! (fb, myspace, iwiw, myvip, google, msn, youtube, az e-mail címei nem élnek, amiket magáról állított, nem bizonyultak helyesnek (pl nem abba a suliba jár ahová mondta)


Szeretném megtalálni őt, van valami ötletetek? Illetve kíváncsi lennék arra is, vajon miért csinálhatta ezt? Ha kellettem neki, miért nem találom létezésének még a nyomát se?


21/F


2013. jún. 23. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen ennek a lánynak az irigylésre méltó lelkiismerete magányos reményeket ébreszt. :/
2013. jún. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!