Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is sokat van ez a...

Szerintetek is sokat van ez a 3 éves gyerek az apjával? Nem az anyjával kéne többet lennie?

Figyelt kérdés

Elváltak a szülők.

Minden 2. hétvége apukáé, emellett minden kedden ő megy érte oviba és este viszi az anyukához, minden pénteken is ő megy érte oviba és akkor nála is alszik.


Nincs közös felügyelet, a gyerek az anyánál van elhelyezve és az apuka fizet is rendes tartásdíjat.


2013. szept. 17. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nincs olyan hogy túl sok időt tölt az apával, a normális számára az lenne, ha fele időt egyik, másik felét a másik szülővel tölthetné. Örülni kell, hogy van ilyen apa aki önként és kérés nélkül megy a gyerekért és foglalkozik vele.
2013. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintünk nincs sokat ez a 3 éves gyerek az apjával, max. egy kicsit kevesebbet tölt a hiéna, önző, vérszívó riibancokkal, na bumm.
2013. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha te az új barátnő vagy, és zavar téged az a kisgyerek, akkor inkább gondold át ezt a kapcsolatot. Nem lenne szép dolog, ha elvárnád, hogy kevesebbet legyenek együtt, mert a gyerek mindig a gyereke marad, akkor is, ha az anyjától elvált. Ha később nektek lesz gyereketek, akkor elvárnád, hogy ő legyen a fontosabb?

Inkább hagyd őket, éljék a saját életüket, ha nem tudod elfogadni így, ahogy van.

2013. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem sok, szerintem nincs olyan, hogy egy kisgyerek túl sokat van a szüleivel. Én 11 voltam, mikor elváltak a szüleim, de minden hétvégémet apával töltöttem, sőt volt hogy minden nap suli után is még együtt mászkáltunk, sütiztünk, kajáltunk, stb. És ez akkor sem változott mikor új párja lett.
2013. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem a "nem az anyjával kellene többet lennie" kérdést, hiszen én úgy számolom, most is az anyjával van a hétvégék felén meg a hétköznapok nagy részén. Fele-fele lenne az ideális. Illetve az az ideális, amit ők annak éreznek. Neked nem sok közöd van hozzá, ha nem te vagy az egyik szülő.
2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem keveset van az apjával.
2013. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy a szülők elváltak, az apa még ugyanúgy a gyermeke apja, és jó olvasni, hogy van olyan pár, ahol kulturáltan megoldották és az édesapa ennyire jelen van a gyereke életében. Ez az én szememben nagyon pozitív!


Ha te vagy az apa vagy az anya, és valaki beszólt nektek emiatt, akkor azt küldjétek el a melegebb éghajlatra, hogy törődjön a saját dolgával.

Ha te vagy az apa új nője, akkor meg vedd tudomásul, hogy az elvált apa csomagban van, ha nem tetszik a "tartozéka", akkor van elég gyermektelen férfi a világban. Inkább örülni kellene, hogy ilyen felelősségteljes. Én inkább szülnék egy ilyennek, mint aki a kötelező láthatáson túl rá se nyitja a gyerekre az ajtót.

2013. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemet minden második héten minden nap az apja viszi haza az óvodából és oda megyek érte, majd minden második hétvége az övé, tehát kb. egy hónapban 14 napot találkoznak. Ja, ha a fiam szeretné látni az apukáját ezen kívül akkor szólok neki és ha teheti, jön. Ugyanis ilyen az apai szeretet.
2013. dec. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!