Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek egyedül egy...

Ti elengednétek egyedül egy 17 éves gyerek Budapestre?

Figyelt kérdés
Szeretnék felmenni Budapestre. Nem vásárolgatni meg ilyenek, hanem ügyet intézni. Számomra egy nagy lépés lenne és fontos a jövőmet illetően. Már lassan 2 hete fel-alá ugrálok itthon, mondogattam mindenkinek. :) Viszont a szüleim figyelembe se vettek. :( Sose vesznek komolyan. Mert, hogy mindig elérhetetlen dolgokat akarok, meg hogy álmodozom. Ma meg mikor pontosan részleteztem az útitervemet (odaút, átszállások, buszok stb.) közölték velem, hogy nem mehetek sehova. Anya azt mondta csak Apával mehetnék fel, de úgy nagyon drága lenne az út és nem engedhetjük meg magunknak. Tájékozódni meg nem tudnak (megse próbálnak...) hosszabb távon így a kocsi út is kilőve. Most tétlenül nézem ahogy összeomlik egy álmom és csak sírni tudok...Megértem, hogy féltenek, de már 17 éves vagyok! Sokan 15 évesen már egyedül mennek egyedül fel Budapestre...Ti mit tennétek?

2013. szept. 21. 22:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leszarnám és mennék. Nyilvánvaló hülyeségeket nem érdemes és nem is kell megfogadni. Most mit csinálhatnak veled, megbüntetnek? Nem engednek ki a házból? Ugyan már...
2013. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Én eleve nem csinálnék gyereket, de ez más kérdés.:) Ha lenne 17 évesen simán elengedném. Bp nem veszélyes hely, nappal főleg nem, különben is kvázi felnőttként tud magára annyira vigyázni, hogy nem kerül bajba.
2013. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!