Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha 16 éves kitűnő tanuló, jó magaviseletű lányotokról kiderülne, hogy cigizik?

Figyelt kérdés
Lányom 16 éves, semmi probléma nem volt vele eddig, de ma megláttam cigizni, ami engem teljesen ledöbbentett, nemsokára hazaér különóráról és nem tudom mit mondjak neki és hogyan álljak az egészhez. Ti mit tennétek, ha ilyen helyzetbe kerülnétek?
2013. okt. 21. 17:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Epp eleg stressz lehet neki ha muszajbol kituno, foleg ha mindent megszabsz neki... Annal rosszabb.

En tuti nem szolnek 1 rossz szot se neki.

2013. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

Leülnék vele, és megbeszélném, hogy tudja e milyen borzalmasan káros dolog ez, és ha emelett is vállalja a kockázatot, elmondanám neki, hogy:

- nem fogok neki venni cigarettát

- a házban, vagy az udvaron nem akarom meglátni, hogy szív

- nem vagyok hajlandó hallgatni, ha a tüdőjére panaszkodik, és nem fogom kórházba kísérgetni


16 éves, el tudja már dönteni, mit akar, de tudja, hogy elég nagy csalódás nekem. Mellesleg lehet, hogy a te lányod csak kipróbálta, beszéld meg vele úgy biztos.

Bocsi, ha butaságot írok, nem olvastam vissza a kommenteket.

2013. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!