Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek, ha a 17 éves...

Ti mit tennétek, ha a 17 éves lányotok teherbe esne, és emiatt a 19 éves bátya és a 21 éves nővére elköltöznének otthonról?

Figyelt kérdés

Azt mondják, ők nem ingyen bébiszitterek, nem tudnak tanulni a sírás miatt és hasonlók.


Mit lehet ilyenkor tenni?


2013. nov. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 Je Veux ***** válasza:
100%

"Azért baj, mert így nem segítenek sem fizikailag, sem anyagilag."


Nincs több kérdésem. Jól tették, hogy elköltöztek.

2013. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%
A visszaköltözésre? Te normális vagy? Teljesen jól tették, hogy elköltöztek, mégis minek maradnának otthon? Nem ők szültek gyereket, hanem a kedves húguk, oldja meg az a saját gondját, ő vállalta. Komolyan az eszem megáll némely ember gondolkodásán.
2013. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
96%
Ha tippelni kell a #37 alapján, akkor itt a 17 éves anyuka a kérdezőnk... aki szembesült vele, hogy még se úgy forog a Föld, ahogy Ő azt elképzelte, a testvérei mégse segítenek, a szülők és a testvérek között konfliktus támadt amiért valószínűleg őt okolják, ilyesmi... de hát ez van, a tetteknek következményeik vannak rendszerint.
2013. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
2%

Azért baj, mert így nem segítenek sem fizikailag, sem anyagilag.


Meg eléggé dühösen mentek el, szóval a szülő-gyerek viszony is nagyon megromlott emiatt.


A lány nem mondta el a terhességét, csak amikor már 12 hetes volt. Így nem volt választásuk a szülőknek.


hát erre céloztam az első válaszban, itt azért anyu a nevelésben csúnyán eltolt dolgokat. MErt egyrészt ne mondja nekem senki, hogy nincs köze a nevelésnek ahhoz, hogy egy 16 éves szül a semmire, úgy, hogy az apa sehol. És igenis köze van ahhoz is, ha a két nagyobb nem azt nézi, miben tud segíteni, ha már így alakult, hanem elmenekül. Ez bizony kőkeményen elcseszett család, semmi összetartás, szeretet, bizalom nulla.

2013. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
87%
Én nem látok kivetnivalót ebben. A költözés az ő korukban úgyis aktuális, éjjel-nappal felügyelni a babára nem a nagybácsi és a nagynéni felelőssége (még csak nem is a nagymamáé), egyetem mellett praktikusnak sem tűnik.
2013. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kiakasztana, ha anyám velem akarná eltartatni a buta húgom gyerekét.
2013. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 17 éves lánynak nem volt annyi esze, hogy védekezzen, nehogymár a testvérei legyenek az baba eltartói meg pesztrái... Én sem segítenék.
2013. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
90%
Ráadásul valószínűleg diákmunkából, tandíj mellé.
2013. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Az anya tanul középiskolában, a szülők meg 2 műszakban dolgoznak, így a nagy testvérek nélkül nem tudják megoldani.
2013. nov. 19. 18:45
 50/62 anonim ***** válasza:
88%

Hát így jártak.

Előbb kellett volna gondolkozni, utána szexelni.

Amúgy eléggé elkeserítő, hogy az anya nem azt sajnálja, hogy a gyerekei elköltöztek az elqrvult húguk miatt, hanem az a baja, hogy így nem segítenek.

2013. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!