Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esett rosszul, hogy...

Jogosan esett rosszul, hogy ezt mondta a gyermekeinkkel kapcsolatban vagy csak túllihegem a dolgot?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett a legnagyobb gyermekünk, úgy tűnt, jó apa lesz (foglalkozott vele, etetés, fürdetés, játék stb.), így második és harmadik babát is terveztünk. Eleinte minden jó és szép volt, de most, hogy már nagyobbak (6 és 4 és 3 évesek), alig foglalkozik velük, szinte csak akkor csinál velük közös programot, ha valakinek bemutathatja a "tudományát" és dicsekedhet velük, amúgy semmit nem csinál körülöttük. Elég sok változás történt mostanában az életünkben, főleg az anyagiak terén és egy ideig arra fogtam mindent, de egyre jobban látszik hogy nincs hozzá köze.

Tegnap is próbáltam vele erről beszélni mert meg sem kérdezte, mi van velük (mindhárman betegek és a kicsinél rezgett a léc, hogy kórházba kell mennie, mert nem ivott) és végül kibukott belőle, hogy miért nem vagyok képes megérteni, hogy ő férfi és miuán elmúlt az újdonság varázsa már nem foglalkoztatják ilyen szinten a gyerekekkel kapcsolatos dolgok. Én még azóta sem tértem magamhoz ettől a kijelentésétől.

Reggel érezte, hogy valami miatt nem vagyok a megszokott hangulatban, de amikor elmondtam, hogy mi a bajom, azt mondta, csak túllihegem a dolgot.


2013. nov. 20. 08:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

"Igenis nők helytàllnak ilyen munkakörökben is"


Ez nem igaz. A nők egyáltalán nem alkalmasak se katonának se rendőrnek vagy tűzoltónak. Az ilyenekről gyakorlatilag csak a hangjuk alapján lehet megállapítani hogy nők mert különben nincs bennük semmi nőies. Beteg az aki azt mondja hogy a nők izomra építsenek vagy eddzenek stb. Az ilyen nők fel vannak háborodva hogy csak olyanoknak kellenek akik csak szexuális perverziókat élik ki rajtuk. Ennek a másik oldala hogy a nők dolga elvégezni az amúgy a régi 50-60 évvel ezelőtti nőkhöz képest semmi házimunkát.


"vam irodàban, boltos eladókent sőt fodràszkènt dolgozó fèrfi is."


Ezek nem női munkák hiszen a munka alapvetően férfi dolog. A nők dolga mindig csak a gyereknevelés és az egyéb otthoni feladatok elvégzése volt. A fodrász természetesen női munka ennek kialakult egy rendszere. És biztos van férfi fodrász is mint ahogy fehér holló is biztosan van (valahol).


"Csak az a gond, hogy a férfiak se nem betonoznak, se nem katonáskodnak, hanem otthon döglenek a tévé vagy a gép előtt a rekesz sörrel és onnan ilyen nagy a pofájuk, feltételezem, neked is! Próbálnál meg felnevelni egy gyereket, bele is pusztulnál!"


Sajnos én nem ezt látom. Nap mint nap férfiakat látok ha valami komoly munkát végeznek (építkezés, vasúti munkák, közszolgálat, katonai konfliktus). Míg a munka nem csak a nőkre nincs jó hatással hanem a társadalomra és az ebben felnövő nemzedékre is. A nők csak ne jöjjenek a gyerekneveléssel hiszen ők azok akik megtagadják ezt. Az USá-ban évente több mint egymillió abortuszt végeznek.


"Régen simán megéltek egy férfi keresetéből"


Ma is meglehet élni egy keresetből de most fogadjuk el hogy nem. És azért nem mert a nőket erőszakosan elférfiasították a munkával és az emancipációval. Ezáltal kevesebb lett a fizetés és elvették a munkát a férfiak elől.


"plusz a többség nem végez nehéz fizikai munkát,"


Ez nem igaz. Egy férfi átlagosan sokkal nehezebb munkát végez mint egy nő. A szakmunkásiskolákban a nemek szempontjában egyértelmű a helyzet de még az egyetemen is hiszen a férfiak jelentkeznek műszaki szakokra, mezőgazdasági szakra és hasonló szakokra. A nők maradnak a kommunikációnál, pszichológiánál vagy maximum a jognál egyértelmű hogy melyiküknek lesz keményebb munkája.


"a fotelban meresztené a seggét, igenis foglalkozzon a gyerekkel, teregessen ki, és mosogasson el. "


Nincs igazad. Ez nem több ostoba hisztinél. Az hogy a gyerekkel az anyja foglalkozik az mindenkinek jó és főleg a gyereknek. Mosogatni meg teregetni egy normális férfi sem fog. Nem kellene itt játszani a "büszke" nőt mindenki tudja hogy ki az úr a háznál. A szexualitás amely beállítja a férfi és nő közötti hierarchiát. Vagyis miután tegnap a férjed jól megdugott te tudod hogy mi a dolgod. Ez alapvető biológia. Ne csodálkozzunk hogy ennyire elterjedt a homoszexualitás hiszen ha azt látja a gyerek otthon hogy a nő dirigál az olyan mint ha mi azt látnánk hogy a vadász helyett a nyúl viszi a puskát. Abszurd helyzet. A hozzád hasonló nőknek el kell gondolkozniuk hogy mit akarnak ilyen hozzáállással.


Sose azért volt a házimunka a nők dolga mert a férfi sokat dolgozott. Ez egy ostoba tévedés. Ennek a szex az oka. Egy nő nem dicsekedhet azzal hogy megdugják de egy férfi viszont büszke lehet arra ha sok nőt húzott meg. A természetben felállt alapvető szimmetria miatt van. Vagyis egy kapcsolatban mindig is a nő lesz a passzív, alárendelt fél ezért neki kell elvégezni a házimunkát hogy ne essen meg az az abszurd szituáció hogy aki még este falta a g*cit reggel majd játssza az eszét. persze ez egy szélsőséges példa de igaz minden férfi és nő között fennálló szexuális kapcsolatra.

2013. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjál utolsó, de attól hogy te a farokra izgulsz attól még normális az a férfi aki segít. Ezt hívják segítőkészségnek , bár ezt a te tesztoszteronnal túlfűtött barbár agyad úgyse fogja fel, inkább jössz a többi baromsággal tovább...
2013. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
21-es: megkérdezhetem, hogy hány nő dobott már ki a p1csába? :D
2013. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%

# 22


Pont hogy az az aberrált aki egy ilyen "nő"-nek hosszútávon nem kever le egy pofont. Nyilván fellehet izgulni egy ilyen nőre is (sőt!) hiszen minél jobban lázad annál nagyobb élvezet lehet egy kiadós arcraélvezés. Az ilyen nők gyerekeit sajnálom.

2013. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah, azért élvezhetsz te egész életedbe. csak k.rvákra ;)
2013. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!