Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok ha a...

Szülők! Hogy reagálnátok ha a 16 éves fiatok bevallaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nagyon ki lennétek bukva? Megvetnétek emiatt? Elítélnétek? Vagy ugyan úgy kezelnétek? Mennyi időbe telne míg beletörődnétek?

Nagyon félek. :(

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat!



2013. dec. 13. 20:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

# 30! Tökéletesen egyetértek veled!

Pontosan, sokkal jobb nyílt kártyákkal játszani, stb én is tapasztaltam.

A Kérdezőt ismerem már egy ideje, majd eldönti hogy mikor mondja el. Lényegében, ezt a kérdést is miattam írta ki, hiszen én vetettem fel ezt a témát.

2013. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

ma 14:33


Nem miattad írtam ki,azt sem tudom,hogy ki vagy.

Nagy szívességet tennél ha nem írogatnál olyanokat,hogy ismersz egy jó ideje,stb.!

Köszi!

2013. dec. 15. 17:32
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nincs gyerekem, de ha a fiam elmondaná, hogy a saját neméhez vonzódik, mellé állnék és támogatnám, hiszen a gyerekem!


28N

2014. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. jan. 10. 15:48
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok.Még szülőkkel élek.

Anyámnak tavaly mondtam el.De ő a mai napig nem hozza nagyon szóba,illetve ha szóba hozom látom,hogy kicsit zavarban van,illetve nem akarja elhinni,vagy nem tudom.

Ez egy egyszerű dolog.Nem tudom miért nem fogják fel az emberek,hogy ezt már 10-12 éves korában is érezheti az ember,amikor elkezdődik a szexuális érdeklődés.Én meg 25 vagyok,nem gyerek.Olvasom itt-ott,hogy "kamaszkori lázadás"Ezt nem értem.Mi vesz rá valakit,aki nem vonzódik a vele azonos neműekhez,hogy lázadás címszóval ezt tegye.Illetve úgy tegyen.Szerintem ilyen nincs.A lázadás nem ebben nyilvánul meg a kamaszoknál.

Tesóim(fiú/lány) fiatalabbak tőlem tudják,régebb óta,mint anyám.Ők teljesen felfogták ezt.Nekik ez nem volt furcsa,mert tudták,hogy van ilyen.Főleg öcsém,aki 21 éves,gondolhatta,hogy ha valakinek 20on évesen nincs kapcsolata lányokkal,annak ez is lehet az egyik oka.

Apámnak még nem mondtam el.Ő igazából nagyon keveset tud a témáról.Szerintem idővel elfogadná,nem egy tipikus buta ember,de nem tudom,hogy van e erőm mostanában ahhoz,hogy lejátsszam ezt a kört.

Vannak gondok így is az életemben,életünkben.

Talán egyszer.

Viszont az nagyon igaz,hogy már nem lesz soha olyan az életem,mint egy átlagos kamaszé volt,vagy azoké a melegeké,akik még nagyon fiatalon ezt elmondták.

Sajnos az oktatás sem segít,nem magyarázzák el ezt a következő generációnak.

Még a felnőttek nagy része sincs tisztában olyan fogalmakkal,hogy szexuális orientáció vagy nemi identitás,vagy,hogy a kettő nem ugyanazt takarja.

Nekem ez a furcsa,mikor már évtizedek óta megállapították,hogy ez nem egy betegség és nem lehet és nem is kell megváltoztatni.....

2014. jan. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!