Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok ha a...

Szülők! Hogy reagálnátok ha a 16 éves fiatok bevallaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nagyon ki lennétek bukva? Megvetnétek emiatt? Elítélnétek? Vagy ugyan úgy kezelnétek? Mennyi időbe telne míg beletörődnétek?

Nagyon félek. :(

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat!



2013. dec. 13. 20:03
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mióta tudod magadról?
2013. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez még nem teljesen biztos, még te is fejlődésben vagy, és csak azok alapján, amiket leírtál nem feltétlenül vagy meleg!

Várj még, ne könyveld el magad se ide, se oda.


(16 éves gyerek anyukája)

2013. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Már általános iskola alsó tagozata óta. Amíg mások a lányokról beszéltek,és próbálkoztak,addig engem teljesen hidegen hagyott a téma. Aztán persze egyre "komolyabb" dolgok jöttek,szex képeket néztek a telefonjukon,stb.,de nekem meg sem mozdult Rá a férfiasságom. És mindig fiúk iránt éreztem érzelmi vonzódást. És már egészen kiskorom óta arról álmodoztam,hogy egy másik fiú fog megölelni,megcsókolni,és szívből szeretni. A lányokra mindig csak barátként tudtam tekinteni,mind a mai napig.
2013. dec. 13. 20:36
 14/36 A kérdező kommentje:

Az,hogy meleg vagyok,tény.

Csókolóztam már lánnyal,de nem élveztem,egyeltalán. Viszont nagyon jól ki tudjuk beszélni a fiúkat,és nagyon sok lányos vonásom van. Számos cikket olvastam már a homoszexualiotásról,és minden egyes jellemző illik rám.

És ami azt illeti,apámmal sohasem voltam jóba. És Anya sokat stresszelt a terhesség alatt.

2013. dec. 13. 20:42
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elfogadnám, de nagyon félteném őt az atrocitásoktól, sajnos elég rossz helyzetben vannak itthon a melegek..
2013. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
67%
Lelkileg kibuknék de ezt nem mutatnám, és ugyan úgy szeretném és támogatnám mint addig!
2013. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem ha lenne gyermekem, biztosan időbe telne, míg feldolgoznám, de nem csalódnék benne és nem is ítélném el. Szerintem a homoszexualitás a feketék bőrszínéhez hasonlítható: senki sem választja, milyen színű legyen a bőre és senki sem választja, milyen nemi beállítottságú (mégis sokan elítélik ezeket a jellemzőket).


(Ha szeretnél esetleg beszélgetni, én felajánlom a társaságomat. Gondolom, nehéz döntés előtt állsz, segítenék, ha igényt tartasz rá.)


18L

2013. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%

"hiszen minden szülő szeretne unokákat. "


az, hogy egy felnőtt ember vállal e gyereket, az kizárólag az Ő személyes döntése és elhatározása, dolga. a szüleinek semmi köze vagy beleszólása nem lehet abba, mert abszolút magánügy. a gyerekemet nem a szüleimnek csinálom, hanem azért, mert szeretnék ÉN felnevelni egy embert, ez kizárólag az én felelősségem.

2013. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék ha lenne egy 16 éves fiam aki bevallaná hogy meleg? Megsimogatnám a haját és azt kívánnám neki hogy találja meg a boldogságot. :) Én ezt már eldöntöttem sokkal korábban: nem fog érdekelni hogy a gyerekem kivel fogja leélni az életét, és hogy meleg lesz-e vagy heteró, a lényeg hogy boldogan és tisztességesen élje le az életét. Mert manapság ez a legnagyobb kincs.

Ahogy így leírtad hogy már egész kiskorodtól fogva így érzel, ezen már nem fog változtatni az a két év ami a lelki fejlődésedből még hátra van. Szerintem ne mondd el a szüleidnek mert félő hogy kitagadnak, pláne hogy így állnak a melegekhez.

Ha az én fiam lennél, én úgy állnék a dolgokhoz ahogy fentebb írtam, de nálatok ahogy látom rosszabb a helyzet.

2013. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
2%

Először is sokkot kapnék és esténkét sírok emiatt.

Másodszor reménykednék, hogy kinövi.

2013. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!