Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyáékat, hogy...

Hogy vegyem rá anyáékat, hogy ne koliba, hanem lakásba költözhessek?

Figyelt kérdés

Félévkor iskolát váltok és Pestre fogok járni. De mi messze lakunk, több, mint 2 óra az út autóval.

Anya sem rajong a koli ötletéért, de azt mondja, hogy nincs más lehetőség. Viszont van.

A legjobb barátnőm szeptemberben kezdte az egyetemet, és a lakásba, amit kapott a szüleitől még van egy szabad hálószoba. A lakás az egyik legjobb környéken van, minden közel van, biztonságos és a társaság is nagyon jó, már többször voltam itt. Folyton jó a hangulat, mindenkivel jóban vagyok.

Ezt a legjobb barátnőm ma találta ki, mert itt vagyok Pesten és a többiek is örültek.

De nem tudom, hogy vezessem fel a szüleimnek, vagy mit csináljak, hogy beleegyezzenek a dologba.


Szerintetek?



2013. dec. 30. 19:16
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező (#29), ne húzd fel magad az ilyen válaszokon, ha így látod jónak, próbáld meg meggyőzni őket, nyugodtan, értelmes érvekkel... ennyi.
2013. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem tudom, miért abból kell kiindulni, hogy minden egyetemista 0-24 bulizik? Miért ez az alap? Miért nem az, hogy az egyetemisták azért járnak egyetemre, hogy tanuljanak. Mert én pl. azért járok erre a szakra, mert érdekel. És jobban érdekel a reggel 8-kor kezdődő órám, mint az, hogy előtte hullarészegen fetrengjek valahol az épp aktuális buliban. Ha valakit annyira nem érdekel a szakja, hogy annyira nem méltatja, hogy órára járjon, akkor hagyja ott, menjen el pultosnak vagy rúdtáncosnak és minden buliban ottlehet, és még pénzt is keres.
2013. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
59%
"menjen el pultosnak vagy rúdtáncosnak"...Óóóó ne félj, a végén oda jutnak :D
2013. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
88%

"Így is velük bulizom, volt már olyan, hogy otthon volt a legjobb barátnőm, vasárnap jól éreztük magunkat, hajnal 3-kor aludtam el, de 8-kor már az órán ültem másnap.Bírom ezt."


Hű de nagy lány valaki :D Én általában 4-4:30 között alszok el, nem azért mert bulizok, fél 8-kor pedig kezdődik a suli. Nem nagy szám, más is "bírja ezt". Csak mi nem akarunk 16 évesen egyetemi bulikba járni. Bár a te helyzetedben nem valószínű, hogy egyetemig fogsz jutni, úgyhogy jó bulizást! :)

2013. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, hogy ez paradox, de ha elég nagylány lennél ahhoz, hogy elköltözz, felfognád, hogy nem vagy elég nagy ahhoz, hogy elköltözz.
2013. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
41%
#35, én azért szurkolok a Kérdezőnek, hogy sikerüljön meggyőzni a szüleit...
2013. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!