Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vesznek tudomást...

Miért nem vesznek tudomást arról, hogy szexelünk?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk. Azt tudja anya, hogy fogamzásgátlót szedek, ő szokta kiváltani (bár erre is nagyon nehezen tudtam rávenni, pedig a gyógyszertár mellett dolgozik), de most történt egy furcsa eset..

Kértem tőle pénzt, hogy szeretnék fehérneműt venni, mert olyan gázak már a mostaniak. Erre kiakadt, hogy minek nekem, el akarok menni krvának?, kinek mutogatnám?

Régebben is voltak olyan elszólásaik, hogy mi biztosan nem szexelhetünk, meg amúgy is annyira gyerekesen kezelnek. Múltkor megkérdezte anya, hogy megmossa-e a hajamat...


Baromira nem értem ezt! Végül nem adott pénzt, pedig szerettem volna meglepni a barátomat..


2014. jan. 17. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy?
2014. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ha anyud veszi, fizeti a tablettát, akkor a fehérneműre valót legalább megkereshetnéd Te magad.
2014. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Mi adjuk a pénzt, ő csak kiváltja.
2014. jan. 17. 19:43
 4/61 anonim ***** válasza:
95%
ha ti adjátok a pénzt, akkor vehetnél magadnak fehérneműt, nem? én ezt nem értem
2014. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem el, hogy te sem mész el egy gyógyszertár mellett sem,h te váltsd ki a gyógyszert.

Pár száz forintot csak össze tudsz gyűjteni fehérneműre.

Hány évesek vagytok a barátoddal?

2014. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%

Ha azt akarom, hogy felnőttként kezeljenek, akkor úgy is viselkedem. Az nem jön csak úgy magától. Intézd a dolgaidat, vegyél magadnak fehérneműt, de anyukádat kérdezgesd róla. Egyébként ilyen beszélgetés alkalmával nyugodtan megmondhatod neki, hogy a barátodnak szeretnél kedveskedni a szép fehérneművel. Ez egy elég egyértelmű célzás, ellenben nem túl provokatív. Ha elmúltál 16 ilyen viselkedés el is várható tőled. Ellenben meg nem értem, hogy kaphatsz fogamzásgátlót :O


A hajmosós dologra: csak egy tini -félig gyerek- parázik azon, hogy jajj anyu megmossa a hajam, ez csak gyerekeknek való... A múltkor én festettem be anya haját, meg kifestettük egymás körmét. Szerintem ettől nem leszel gyerek...

2014. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
13%
szilvásbuktát mert azt szeretem!
2014. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy? Ha 18 alatti akkor nagyon nem jó a tabletta,tönkre vágod magad.
2014. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

8 ból 7 értelmes válasz volt, de te még ezt se tudod hány éves vagy!

de mi vagyunk a bunkók :)

2014. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyunk,bunkók,mert megkérdeztük hány éves vagy,és hogy nem jó a tabletta,na ezért tart anyukád gyereknek mert úgy is viselkedsz,mint egy 10 éves.
2014. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!