Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vesznek tudomást...

Miért nem vesznek tudomást arról, hogy szexelünk?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk. Azt tudja anya, hogy fogamzásgátlót szedek, ő szokta kiváltani (bár erre is nagyon nehezen tudtam rávenni, pedig a gyógyszertár mellett dolgozik), de most történt egy furcsa eset..

Kértem tőle pénzt, hogy szeretnék fehérneműt venni, mert olyan gázak már a mostaniak. Erre kiakadt, hogy minek nekem, el akarok menni krvának?, kinek mutogatnám?

Régebben is voltak olyan elszólásaik, hogy mi biztosan nem szexelhetünk, meg amúgy is annyira gyerekesen kezelnek. Múltkor megkérdezte anya, hogy megmossa-e a hajamat...


Baromira nem értem ezt! Végül nem adott pénzt, pedig szerettem volna meglepni a barátomat..


2014. jan. 17. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez már unalmas, nézzétek meg ezt.


Lényeg a válaszok :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2014. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
75%
Hahahahaha :D
2014. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, hány éves vagy? Csak azért érdekelne, hogy mekkora gyerek tud összehordani ennyi marhaságot egy rakásra.
2014. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
32%
mi köze a szexnek a fehérneműhöz? tudtommal az olyasmit pucéran szokás csinálni :) rég rossz ha már tiniként trükközni kell hogy felálljon a bikád cerkája :P
2014. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
88%

"Majd ha agyonverik a nagyszuleidet majd rajuk gyujtjak a lakasukat, majd akkor meglatjuk, te hogy reagalsz az ilyen kotekedesekre. "


Hazudj mééég hazudj méééég

2014. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak a kérdésből lehet megállapítani a korodat, hanem abból, amiket még utána írtál.


Éretlen, hisztis leányka vagy.

2014. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
87%
bennem aztán rendesen van empátia, de így sem értem, hogy a gyújtosgatásnak mi köze van a kérdésedhez...
2014. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
90%

Én mégegyszer elolvastam a válaszokat és komolyan nem értem ezt a reakciót.


Egyébként ami a szexet illeti.. nagyon nem mindegy, hogy hány éves vagy. Na nem a mi véleményünk miatt, hanem anyukádé miatt.


Mert ha 14-16 éves vagy, akkor érthető, hogy miért nem akarnak róla tudomást venni..

Ha 17-18, akkor már lassan hozzászokhatnának a gondolathoz, de végülis érthető, vannak még ilyen szülők.

Ha már 18 felett, 2 éves kapcsolattal, akkor pedig fene se tudja, hogy miért..anyukád homokba dugja a fejét és egyszerűen csak makacs.


Tehát lényeges a korod ahhoz, hogy érdemben tudjunk válaszolni a kérdésedre.


A hajmosás neki lehet nem egyenlő a fenéktörléssel, hát mondd meg neki és kész.


Az pedig hogy miképp és hogy bántalmaznak.. na mindegy.


Amiket itt összehordtál magadról, a szüleidről, őszintén nem értem miért csodálkozol, hogy most valami bekattant anyádnál.

2014. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
86%

"Miért nem vesznek tudomást arról, hogy szexelünk?"

Miért, kiváltja a tetves fogigátlódat, tehát tudomással van róla, hogy már kefélsz...mit szeretnél még? Részletezni anyádnak, hogy heti hányszor, milyen pózban nyomjátok?

Honnan adsz anyádnak pénzt, ha egy sz-ros 300ft-lob bugyit sem tudsz megvenni?

Hogy jön ide a gyújtogatás meg a felpofozás?

Nem is értem, igazából mi a kérdésed!

2014. jan. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
89%
Talán próbálj egy kicsit önállóbb lenni, nem is értem miért kell minden kis dologba beavatnod a szülőket.
2014. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!