Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vesznek tudomást...

Miért nem vesznek tudomást arról, hogy szexelünk?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk. Azt tudja anya, hogy fogamzásgátlót szedek, ő szokta kiváltani (bár erre is nagyon nehezen tudtam rávenni, pedig a gyógyszertár mellett dolgozik), de most történt egy furcsa eset..

Kértem tőle pénzt, hogy szeretnék fehérneműt venni, mert olyan gázak már a mostaniak. Erre kiakadt, hogy minek nekem, el akarok menni krvának?, kinek mutogatnám?

Régebben is voltak olyan elszólásaik, hogy mi biztosan nem szexelhetünk, meg amúgy is annyira gyerekesen kezelnek. Múltkor megkérdezte anya, hogy megmossa-e a hajamat...


Baromira nem értem ezt! Végül nem adott pénzt, pedig szerettem volna meglepni a barátomat..


2014. jan. 17. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

te nem tudsz sort állni a patikában???? hány éves vagy? erre miért nem lehet válaszolni?

mert tudod,h a válaszadóknak igazuk van veled szemben.... :)

2014. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen ertettem,ti adjatok a penzt a fogamzasgatlora... akkor hogyhogy anyukad valtja ki?
2014. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%
De bugyira anyukától kér pénzt. Tehát a kérdező max. 15 legfeljebb 16 éves lehet. A gyógyszert gondolom fizeti a pasija, egyébként meg eltartják a szülei.
2014. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 gyori ***** válasza:
90%
És ha hajmosás közben megbeszélnéd vele ezt a szextémát?
2014. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb a szexshopba is elkísérhetne, nem?
2014. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

De nem teljesen mindegy, hogy ki valtja ki???? Minden egyes nap bemegy a gyogyszertarba, most en ezert minek utazgassak feleslegesen??

A korom meg teljesen mindegy, nem arrol szol a kerdes!

A fogamzasgatlo hatasaival meg koszi, de 100%-osan tisztaban vagyok.


Talan ha a kerdesre valaszolnatok........

2014. jan. 17. 21:07
 17/61 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem miért kell ilyen ellenségesnek lennetek vele. A kérdés az volt, hogy az anyja miért dugja homokba a fejét. Nem az hogy mennyibe kerül egy melltartó, vagy hogy suli után miért nem megy el a gyárba kartondobozokat hajtogatni ha melltartót szeretne.. Vagy hogy az anyja tartja-e el (hát persze hogy a szülei tartanak el egy gyereket, gondolkodjatok már). Komolyan olyan furcsa emberek vannak. Nem kell leugatni a kérdezőt, hanem válaszoljatok szépen a kérdésére.


Én pl nem tudom a választ, de kamaszkoromban volt egy bnőm akinek az anyja ránk nyitott szex közben, de utána is úgy csinált mint ha nem szexelnénk, sőt hónapokkal később leültette a lányát és felvilágosítást tartott neki hogy ha eljön az ideje tudja mit kell tenni. Én sem értettem. A kérdező ugyanebben a helyzetben van, nem leugatni kéne.

2014. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
A hajmosas meg miota normalis??? Haj-, koromfestes oke, na de HAJMOSAS?? Jo, hogy nem a fenekemet akarta volna kitorolni ennyi erovel.
2014. jan. 17. 21:08
 19/61 anonim ***** válasza:
94%
na tuti,hogy még csak 15-16 éves gyerek vagy ezért nem válaszolsz,mit akarsz gyertyát tartson anyukád neked??
2014. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 gyori ***** válasza:
91%

És ha hajmosás közben megbeszélnéd vele ezt a szextémát?:

Tudasd vele, hogy nagy vagy már. És nem a kis édi bédi kislánya.

Ja és am ilyen kérdésnél igen is fontos lenne a kor.

2014. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!