Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vesznek tudomást...

Miért nem vesznek tudomást arról, hogy szexelünk?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk. Azt tudja anya, hogy fogamzásgátlót szedek, ő szokta kiváltani (bár erre is nagyon nehezen tudtam rávenni, pedig a gyógyszertár mellett dolgozik), de most történt egy furcsa eset..

Kértem tőle pénzt, hogy szeretnék fehérneműt venni, mert olyan gázak már a mostaniak. Erre kiakadt, hogy minek nekem, el akarok menni krvának?, kinek mutogatnám?

Régebben is voltak olyan elszólásaik, hogy mi biztosan nem szexelhetünk, meg amúgy is annyira gyerekesen kezelnek. Múltkor megkérdezte anya, hogy megmossa-e a hajamat...


Baromira nem értem ezt! Végül nem adott pénzt, pedig szerettem volna meglepni a barátomat..


2014. jan. 17. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
A hajmosos-normalis dologrol meg annyit, hogy a hugomat ugy nevelte, hogy 15 eves, es o furdeti meg, o szaritja a hajat, o koti be a cipojet. Velem is ugyanezt akarta csinalni, csak en nem voltam olyan naiv, mint a hugom.
2014. jan. 17. 21:19
 32/61 anonim ***** válasza:
98%
ez nem naivság,hanem önállótlanság
2014. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Es megis mibol latna, hogy nem vagyok szuz? Ferden all a kislabujjam?

Ebbol a kommentbol latszott az ertelmi szinvonal, ez kisebb sokk volt.

Nem olvasom el a tobbi valaszt, felesleges irnotok.

2014. jan. 17. 21:21
 34/61 A kérdező kommentje:
Megcsinalna, csak anya eroskodik. De mindegy.
2014. jan. 17. 21:22
 35/61 A kérdező kommentje:
Naiv, mert azt hiszi, hogy az o javat szolgalja. Mikozben anyanak csak egy utanfuto kell, aki mindig ott van vele majd 10 ev mulva is. A hugom lesz az, aki orokke itt fog elni veluk oreg korukban is.
2014. jan. 17. 21:23
 36/61 anonim ***** válasza:
82%
Már mindegy, hogy megmondod-e, vagy sem! Gyerek vagy, akkor is, ha 16-ot füllentsz! Mondhatsz 19-et is, 14-et is! A gondolkodásod 13-14 évesnek felel meg! Attól nem leszel nagyobb, ha felháborodsz azon, hogy nem kezdjük el szidni a szüleid!!!
2014. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

Persze, mert egy kerdesbol normalis meg lehet allapitani, hogy valaki hany eves.

Gratulalok.


Nyilvan normalisan reagaltam volna, ha ti sem kotozkodtok. Igy is van eleg bajom jelenleg, most ezekre mar nem volt erom ertelmesen reagalni. Foleg nem 3 napi alvashiany utan.

2014. jan. 17. 21:26
 38/61 anonim ***** válasza:
91%
Ha 16-18 évesnek megfelelően tudnál gondolkodni, tudtál volna normálisan reagálni! Nem attól leszel felnőtt, hogy úgy szexelsz, mint a felnőttek!
2014. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
Amugy a penzkeres kb 3 hete tortent, azota 3x pofozott fel, hogy hogyan gondoltam, hogy en majd prostinak oltozom. Legutobb tegnap, ezert tettem fel a kerdest. Tudom, hogy ki van idegileg, de en is. Viszont en nem pofozkodok...
2014. jan. 17. 21:34
 40/61 anonim ***** válasza:
91%
hát kérdező nem tom miota vagy ezen az oldalon de a válaszok és a közönség évek ota ugyanilyen mint most..erre a kérdésre 5-6 évvel ezelött se kaptál volma jobb válaszokat..mi a baj azzal h a korodat kérdik?.mi a bajod azzal h megkérdik miért nem veszel magadnak bugyit?itt rajtam kivül mindenki rendes választ adott.te keztél el pattogni..
2014. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!