Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vesznek tudomást...

Miért nem vesznek tudomást arról, hogy szexelünk?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk. Azt tudja anya, hogy fogamzásgátlót szedek, ő szokta kiváltani (bár erre is nagyon nehezen tudtam rávenni, pedig a gyógyszertár mellett dolgozik), de most történt egy furcsa eset..

Kértem tőle pénzt, hogy szeretnék fehérneműt venni, mert olyan gázak már a mostaniak. Erre kiakadt, hogy minek nekem, el akarok menni krvának?, kinek mutogatnám?

Régebben is voltak olyan elszólásaik, hogy mi biztosan nem szexelhetünk, meg amúgy is annyira gyerekesen kezelnek. Múltkor megkérdezte anya, hogy megmossa-e a hajamat...


Baromira nem értem ezt! Végül nem adott pénzt, pedig szerettem volna meglepni a barátomat..


2014. jan. 17. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
De teljesen mindegy, ilyen besavanyodott hazisarkanyoktol inkabb nem kellenek tanacsok. Szanalmas, ami mostanaban ezen az oldalon megy. Amikor nem volt ilyen ismert, nem kellett hanynom minden 2. valasztol.
2014. jan. 17. 21:10
 22/61 A kérdező kommentje:

Ki beszelt gyertyatartasrol most komolyan????

Nem vagyok 15-16 eves, de remelem vagy 20 evet elvett az eletedbol ez a kivancsisag!

2014. jan. 17. 21:11
 23/61 anonim ***** válasza:
79%
Könyörgöm minden válaszban benne van a kérdésre is a válasz. Azért nem vesznek róla tudomást, mert még GYEREK a kérdező, és gyerekesen viselkedik. Majd ha legalább kiváltja magának a gyógyszerét, ha megkeresi bármire is a pénzt és nem anyukájától kér, ha egy hajmosást nem tart felháborítónak, na majd akkor fogják tudomásul venni. De, ahhoz még fel kell nőnie.
2014. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
73%

besavanyodott házisárkány mert érdekel a korod? nem hinném,hogy 24 évesen az lennék,bár biztos nálad idősebb vagyok,biztos házisárkány lehetek...

Nem mindegy hány éves vagy és fontos a kérdés szempontjából. Semmi baja hajmosással semmivel se másabb,mint a hajfestés,én is beszoktam festeni anyukám haját.

2014. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekesen gondolsz és viselkedsz,mint egy dacos 10 éves,akkor ne csodálkozz,hogy nem vesz arról tudomást,hogy szexelsz..
2014. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

Hat nekem meg teljesen mas a ketto. Hajmosas olyan, mint a fenektorles. Minek csinalna mas??

Megmondana barki, hogy miert en utazgassak feleslegesen, mikor anyam ugyis minden egyes nap bemegy abba a tetves gyogyszertarba?


Erdekes en is vettem mar neki ezt-azt hazafele, ha utba esett. De gyerekes az anyam...

2014. jan. 17. 21:15
 27/61 anonim ***** válasza:
77%
Jaj kérdező,inkább te vagy gyerekes,de felesleges is ezt ecsetelgetni,majd felnősz egyszer aztán már csak vigyorogsz magadon
2014. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

Raadasul barmilyen kort irnek, ugyis belekotnetek. 14-16: minek szexelek, 16-18: huzz diakmunkara, 18-tol: koltozz el.


Ezt gondolom ti is belatjatok. Minden masik kerdesnel is ez megy.

2014. jan. 17. 21:17
 29/61 gyori ***** válasza:
6%

A pénz miért fontos. Szerintem tök mindegy. De az hogy gyerekes az igaz. És valóban, lehet, hogy ez csak egy védekező reakció az anyától: Az én lányom még nem csinálja, biztosan nem.

És miért pont hajmosás? Talán azért mert ha befekszel meztelenül a kádba esetleg, akkor láthatja, hogy mégis lehet hogy mégsem vagy szűz. Biztos nézett valami oldalt, ahol le van írva hogy hogyan kell ezt. Vagy feltette a kérdését itt

2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező már a kérdésedből az jön le,hogy agyilag nem vagy több egy 14-15 éves gyereknél,mellékesen a fodrász is megmossa hajad..
2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!