Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma anyám kutakodott a fiókjaim...

Ma anyám kutakodott a fiókjaimban, és kiverte a dilit, mert sikosítót talált az egyikben?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a dolog, hogy minek keresgélt a cuccaim között...Mondtam neki, hogy többet ne forduljon elő. Na, de megtalálta, és mivel még nem volt barátom, elkezdett dilizni, hogy minek nekem az, meg hogy akkor biztosan hazudtam neki. Ezt a logikát. :D Nekem kell a masztihoz síkosító, de ő erre nem volt képes rájönni, én meg nem részleteztem, mert reménytelen... Mondjam meg neki, hogy mi van, vagy hagyjam a francba? :)
2014. febr. 27. 19:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%

#19

én is buktam le otthon, akkor csináltam ezt annó :))))

2014. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
96%
Azzal nem somkolod ha azt mondod h masztihoz kell. De ha úgy adod elő, hogy csak így megy fel popsiba a 2literes pepszisflakon azzal már lehet.
2014. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

#20

Swallow? Pörgő nyelvecskék? Azt nem ismerem. :)

2014. febr. 27. 19:57
 24/43 anonim ***** válasza:
93%
Állítólag újdonság,amit el is hiszek,hiszen fél évente én is betérek szexshopba és eddig nem láttam.Nagyon jó.Nem hiszitek el,de USB töltővel működik.Más haverjaim mióta megmutattam,hogy ilyen töltője van,külön ezen nevetnek:XD
2014. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként jól teszed, mert már szűzen is lehet "edzeni" a hüvelyi orgazmusra, és akkor később nem lesz probléma, hogy csak a csikló ingerlésével jutsz a csúcsra. Ezt akár el is mondhatod neki magyarázatul, hadd lássa, milyen előrelátó, tudatos lánya van.
2014. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Válassz ezekből valami hihetőt, ne sokkold mindenféle szex-szel kapcsolatos dologgal.

2014. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
90%

#24

Egy linket pls, lehet meglepem vele a páromat ;)))

2014. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%

Na jó azért így megelőlegzem nem vagy szűz.(nő vagyok,aki ezt mondom),de ez csak megérzés,nem tudom mennyire igaz.


De ha kell tapasztalat,tanács hozzám nyugodtam fordulhatsz.Pl tudok hüvelyszárazság ellenit is.Nekem nem kell sikosító már ugyanis...

2014. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
92%

#28

Az utóbbi engem is érdekelne, ha valaki kérdezi tudjak rá tippet adni.

2014. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
88%

:DDD


Az van rá írva szerkentyűmre,hogy SQWEEL,ha beütitek a googleba és rámentek a képekre egy csomó hasonló nyelvvibrátort kiad.

2014. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!