Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma anyám kutakodott a fiókjaim...

Ma anyám kutakodott a fiókjaimban, és kiverte a dilit, mert sikosítót talált az egyikben?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a dolog, hogy minek keresgélt a cuccaim között...Mondtam neki, hogy többet ne forduljon elő. Na, de megtalálta, és mivel még nem volt barátom, elkezdett dilizni, hogy minek nekem az, meg hogy akkor biztosan hazudtam neki. Ezt a logikát. :D Nekem kell a masztihoz síkosító, de ő erre nem volt képes rájönni, én meg nem részleteztem, mert reménytelen... Mondjam meg neki, hogy mi van, vagy hagyjam a francba? :)
2014. febr. 27. 19:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
78%

Ne mondj semmit, azon kívül, hogy többet NE nyúljon a cuccaid közé!

Ennyi. Nem is értem, komolyan.

2014. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
66%

Már kérdezték, de a választ nem találtam. Hány éves vagy?

Mert, ha 15 vagy az alatt, akkor nem csoda, hogy kiakadt pl. 12 évesen ne sikosítozzon az én lányom se, inkább tanuljon meg normálisan masztizni, hogy sikosodjon magától. arról nem beszélve, hogy a síkosító a hüvelyflórát rendesen gyepálja.

A fiókban egyébként ne kutakodjon, de nem lehet, hog yépp helyetted rakott rendet? (pl. bugyijaidat rakta be a fiókba és ott lelte meg a cuccot?) Mert akkor az egy egészen más kategória, ha anyud még helyetted takarít, mos, tereget és hajtogat és pakol, te meg fölháborodsz, hogy mit kutakszik. Gondolom nem szándékosan túrkált, hogy a sikosítódat megleleje :-).

Kérd meg máskor ne tegye. Ha esélyes, hogy apudnak is elmondja, akkor inkább beszéld meg anyuddal, hogy elárulod minek a sikosító, de cserébe többet ne kutakodjon és apádnak ne mondja el. Így jobban jársz. És h ale is döbben, utána lenyugszik, jó esetben később is megértőbb lesz, amikor valamelyik fiúd kerül elő a kétajtós szekrényedből vagy az ágyneműtartódból :-D

2014. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

15 alatt? Dehogy!!! 18 leszek pár hónap múlva.

Nem ő szokta a bugyijaimat rakosgatni a fiókomba.

Azt mondta, keresett valamit, valami papírt, de mondom, minek is nem vártál meg, míg hazaérek, és elmondom, hogy nálam van-e vagy sem?

Az éjjeli szekrényemben tárolom egyébként is, nem a bugyijaim között.

2014. febr. 27. 20:32
 34/43 anonim ***** válasza:
83%

Hááát poénnak tűnik, de az őszinteséget nem véletlenül irtam.


#32-őt pedig nem kéne lepontozni, mert legalább körbejárta a kérdést rendesen, pontosan akart látni. Ez ritka az oldalon :)

2014. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
85%
2014. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Látom nem úgy jött le,ahogy akartam,de ha lejjebb mentek 2013 november 5-re pontosan így néz ki,ami a gyönyöröket most nekem adja...:)
2014. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
92%
anyám is kutakodott mikor 18 voltam talált is egy guminőt az ágynemütartomba.
2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
85%

Köszi Dowd!:-)


Ha 18 éves vagy tényleg ne kutakodjon, így azért nagyon nem érthető miért nem várt meg pl. egy papírral???

Jobb, ha őszintén beszélsz vele, remélhetőleg nem prűd és talán azt is megérti az első döbbenet elmúltával (ha prűd vagy ellenzi a sikosító használatát, mert lehet ő nem szívesen használná, ha szüksége is lenne rá, de hát lehettek különbözőek:-)), hogy többet soha ne nyúlkáljon semmilyen cuccod között, mert te se tennéd, meg amúgy is.

egyébként vannak sajnos anyák, akik nem érzékelik, hogy a keresgélésük az már nem az általam említett rendet rakok a 12 éves lányomnál kategória...:-(.

Sok sikert hozzá:-)

32-es voltam

2014. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2014. febr. 27. 21:02
 40/43 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tegyél a fiókodba egy beélesített egérfogót :-)
2014. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!