Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma anyám kutakodott a fiókjaim...

Ma anyám kutakodott a fiókjaimban, és kiverte a dilit, mert sikosítót talált az egyikben?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a dolog, hogy minek keresgélt a cuccaim között...Mondtam neki, hogy többet ne forduljon elő. Na, de megtalálta, és mivel még nem volt barátom, elkezdett dilizni, hogy minek nekem az, meg hogy akkor biztosan hazudtam neki. Ezt a logikát. :D Nekem kell a masztihoz síkosító, de ő erre nem volt képes rájönni, én meg nem részleteztem, mert reménytelen... Mondjam meg neki, hogy mi van, vagy hagyjam a francba? :)
2014. febr. 27. 19:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
2014. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
47%
Akinek roma barátja van, annak úgyis mindegy.
2014. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
32%

Az előzményeket nem ismerjük, így akár azt is feltételezhetem, hogy anyádnak bőven volt oka gyanakodni, de lehet, hogy tévedek. Vállalom...

Mondjuk azt nem értem, minek egy masztihoz síkosító... ha felizgulsz, úgyis benedvesedsz.

Mindezeken túlmenően pedig viseltess egy kicsit több tisztelettel az anyád iránt! Mert már a kérdésed stílusa is bőven megérne egy felképelést.

2014. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!