Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lepődik meg? Azt akarja,...

Miért lepődik meg? Azt akarja, hogy ne védekezzünk? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya ma pakolt a szobámba /ez a mániája/ és megtalálta a fogamzásgátlómat. Hazajöttem a suliból, láttam, hogy feszül. Kérdeztem, hogy mi a baja, elkezdte mondani, hogy mekkorát csalódott bennem és hogy milyen lány lett belőlem, ők nem ilyennek neveltek, nem is tudja, hogy elmondja-e apának. Először nem is értettem, mi történt, utána mondta, hogy megtalálta a gyógyszeremet és elvette.

Most nem értem, miért lepődik meg, amikor a barátom egyetemista és gondolhatja, hogyha kettesben vagyunk, akkor nem csak filmet nézünk.

Elvette, de nem értem, hogy minek.


16L



2014. febr. 28. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
91%
Az anyuka azt mondta hogy nagyot csalódott, mert nem ilyennek nevelte a lányát. Milyennek nevelte? Olyannak aki bizalommal fordulhat hozzá, mert tudja hogy bármiről beszélhetnek? És miért nem tudja, hogy elmondja-e az apukának? Mert az még cikibb lenne ha vele is kellene ilyenekről beszélni?
2014. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
16%
27 Szar volt a suli ahová jártál, ennyi.
2014. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
89%
Attol hogy sokan korainak tartjak, attol meg szexelnek es fognak is szexelni, ne alszenteskedjunk mar. majdnem felnott es felelossegteljesen gondolkodik, vedekezik! Lehet, hogy nem a legegeszsegesebb, en azt tudom, de inkabb, mint hogy aburtuszra jarkaljon! Tabletta utan siman lehet gyereke, abortusz utan nem biztos! A lelki megterhelesrol nem is beszelve. Kinek nem voltak titkai az anyjuk elott 16 evesen, most komolyan? A szulorol valo termeszetes levalas resze, hogy elkezd maganeletet elni es titkai is vannak.
2014. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 outtatime ***** válasza:
11%

A barátod egyetemista, és Te 16?

Szerintem ne köss ki mellette, aki egyetemista létére kislányokkal cicázik, az minimum beteg, de valamit nagyon kompenzál legalábbis. Persze tudom, hogy nem hagyod ott, meg én is voltam fiatal, de nagyon NAGYON figyelj oda! A felelősségteljes hozzáállásodhoz pedig őszintén gratulálok, bárcsak minden tini ennyire képben lenne!

2014. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
76%
32 Én leállnék a helyedben, mert pont az ilyen szentfazekaknak esik teherbe a lányuk 13 évesen. Nézz körül, nem a 16. század van, bár már akkoriban is ment a szex simán 16 éves korban, csak még potyogtatták is a kölyköket, mivel nem volt tabletta.
2014. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
90%
Egyetemista lehet 18 evesen is a fiu... akkor mindjart mas. Persze lehet 30 evesen is egyetemista, na, az megint mas :D
2014. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
76%

mondd azt neki, hogy "jó, akkor megyek eseményutániért, mert ma délután is szexeltünk a pasimmal, és ha ezt a mait nem vehetem be, és ezt a hónapot nem szedhetem végig, akkor jó eséllyel nagymama leszel, anyám." hazugság, de simán lehet, hogy nincs képben a gyógyszerek hatásmechanizmusával és elhiszi.

utána meg beszéld meg vele normálisan, hogy a szüzességed már nem jön vissza, fogadja el.

2014. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
86%
Hat, ugy latszik nincs kepben, ha elveszi csak ugy... ha nem tudja hogy vegig kene szedni a levelet...
2014. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
43%
Bar ebben a szituban nem hazugsagra van szukseg hanem oszintesegre, szerintem.
2014. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 A kérdező kommentje:

Anya sosem beszélt velem női dolgokról, az is baj volt, mikor mondtam, hogy én tampont akarok használni, mert a betét nekem nem kényelmes, nem éreztem jól magam vele. Fél napig hallgattam, hogy nekem semmi se jó, minek az.

Nélküle voltam nőgyógyásznál, sose beszélek vele semmilyen "komolyabb" témáról, mert tudom, hogy kiakadna és nem értené.


50%-os

Hú, mekkora neveletlen vagyok, mert nem hajlongok anya előtt, bármit tesz. Tényleg :)

Volt már jó pár problémám, mégis mindent megoldok a szüleim segítsége nélkül.

Ezzel a felfogással ne lepődj meg majd, ha kiderül, hogy a lányod életéről alig tudsz valamit.


Senkit nem rúgnak ki azért egy iskolából, mert nem szűz...Ott már más gondok is vannak, hidd el. Vagy valami nagyon elvakult, konzervatív, vallási suli lehetett.


Itt vagyok pl én, apa pedagógus, anya ügyvéd, szóval nem olyan családból vagyok, ahol hagynák elkallódni a gyerekeket. Sok helyre hordtak /zeneiskola, sport, magánórák/, ilyen-olyan díjakat nyerek a mai napig, de az a fesztelen szülő-gyerek kapcsolat nincs meg közöttünk.

Amíg más tök simán beszélget olyan dolgokról a szüleikkel, amiket akarnak, /pl. elmenni valahová a nyáron a barátaikkal pár napra/, én komplett vázlatot írok, hogy mit kell elmondjak. Szeretem őket, de mégis van egy fal közöttünk.

Jó velük a kapcsolatom, nem vagyok neveletlen utcagyerek, mégis 14 éves voltam, amikor először lefeküdtem a barátommal. Ismerek olyan lányt, aki minden hétvégén másokkal smárol a bulikban, lóg a suliból, a szüleivel alig beszél és még szűz...Szóval kár itt általánosítani.



outtatime

Azért nem katasztrófa ez a 4 év közöttünk, lassan 2 éve együtt vagyunk. Nem beteg, meg nem is pedofil, nyugi :D

2014. febr. 28. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!