Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lepődik meg? Azt akarja,...

Miért lepődik meg? Azt akarja, hogy ne védekezzünk? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya ma pakolt a szobámba /ez a mániája/ és megtalálta a fogamzásgátlómat. Hazajöttem a suliból, láttam, hogy feszül. Kérdeztem, hogy mi a baja, elkezdte mondani, hogy mekkorát csalódott bennem és hogy milyen lány lett belőlem, ők nem ilyennek neveltek, nem is tudja, hogy elmondja-e apának. Először nem is értettem, mi történt, utána mondta, hogy megtalálta a gyógyszeremet és elvette.

Most nem értem, miért lepődik meg, amikor a barátom egyetemista és gondolhatja, hogyha kettesben vagyunk, akkor nem csak filmet nézünk.

Elvette, de nem értem, hogy minek.


16L



2014. febr. 28. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, ki pontoz le allandoan. Persze nem tragedia, nem azert. De most komolyan, hanyszor olvashattok itt olyat, hogy "a ferjemmel babat szeretnenk, tegnap egyutt voltunk es ma negativ a teszt, tehes vagyok??? Mikor teszteljek???" - es ott ul a gep elott a tajekoztato meg valoszinuleg a gyujtospapirok kozott figyel.

A kerdezo mar most 16 evesen erettebben gondolkodik.

2014. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
62%

A mai gyógyszerek nem olyan szarok mint a régiek.

Majd ha fáj neki mindenhol dugd el a gyógyszerét mondván hogy árt neki. Akkor majd rádöbben milyen érzés ez.

2014. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
73%

ja mert csak az lesz meddő aki tablettát szed fiatal korban


Kedves Kérdező! Dobd el a tabit és vállaljatok gyereket, az lenne a felelősségteljes! :D

2014. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
33%

"Majdnem nagykoru, 16 eves..."


Persze már majdnem nyugdíjas is.

2014. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
71%
Hat, ertelmesebb mint egy-ket 30x eves.
2014. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 A kérdező kommentje:

50%-os, te most miért pattogsz itt? :D

Menj inkább, neveld a lányodat, nehogy belőle is olyan "neveletlen" lány legyen, mint belőlem.

2014. febr. 28. 22:01
 67/84 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell vállalni. Szüld meg majd hagyd ott anyádra, s lépj le a pasiddal.

Lesz ideje 2 pelenkázás közt elgondolkoznia a hülyeségén.

2014. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
11%
Mert ha nem neked tetsző a válasz már pattogás, ebből is látszik mennyire gyerek vagy.
2014. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
48%

"Kedves Kérdező! Dobd el a tabit és vállaljatok gyereket, az lenne a felelősségteljes! :"


Te sem hallottál még az óvszerről?

2014. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
80%

72: de hallottam, de akkor abba kötnétek bele, hogy de kiszakadhat, lecsúszhat, benne maradhat, anyám tyúkja.

Mindennel bajotok van, csak azért mert ő szexel, ti meg nem!

2014. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!