Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lepődik meg? Azt akarja,...

Miért lepődik meg? Azt akarja, hogy ne védekezzünk? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya ma pakolt a szobámba /ez a mániája/ és megtalálta a fogamzásgátlómat. Hazajöttem a suliból, láttam, hogy feszül. Kérdeztem, hogy mi a baja, elkezdte mondani, hogy mekkorát csalódott bennem és hogy milyen lány lett belőlem, ők nem ilyennek neveltek, nem is tudja, hogy elmondja-e apának. Először nem is értettem, mi történt, utána mondta, hogy megtalálta a gyógyszeremet és elvette.

Most nem értem, miért lepődik meg, amikor a barátom egyetemista és gondolhatja, hogyha kettesben vagyunk, akkor nem csak filmet nézünk.

Elvette, de nem értem, hogy minek.


16L



2014. febr. 28. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
27%
nem beteg, nem pedofil, csak egy idióta, aki nem képes gumit húzni a farkára, elvárja, hogy a 16 éves nője hormonnal tömje magát. Gratulálok, értelmes fiatalember lehet.
2014. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
77%

"aki egyetemista létére kislányokkal cicázik, az minimum beteg"


Milyen elvetemült emberek járnak ide?! És ha a pasi 18 éves a lány 16, tehát ha csak alig 2 év van köztük? A te felfogásod szerint, minden ember csak és kizárólag vele egykorú társat keressen, maximum néhány nap eltéréssel vagy mi?


Én 20 éves vagyok és még nem élek nemi életet. Ennek ellenére nem ítélem el azokat, akik már 16 évesen igen, sőt azt se aki már 15 évesen elkezdi. Most komolyan, akik elítélik azokat, akik ilyen korban kezdik, azok láttak mostanság 16 éves tinit? Sokkal érettebbek, mint a 20-30 évvel ezelőtti tinik. Ez miatt még törvényt is módosítottak. Még a hülyébbnél hülyébb politikusoknak is sikerült belátniuk, nektek pedig nem.

Egyébként a nővérem is 16 évesen kezdte el a tabletta szedését, akkor jött össze egy fiúval. Ma már 24 éves és még mindig ugyanazzal a fiúval van, gyerek és abortusz nélkül. Az én szüleim inkább kifizették a tablettát, csak hogy elkerüljék a bajt.

Te pedig 50%-os, tuti, hogy a középkor maradványa vagy. Ezt 20 éves szűz lányként mondom neked.

2014. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
77%
Lehet az zavarja hogy 16 éves léttedre fogamzásgátló tablettát szedsz.
2014. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem érett gondolkodású vagy, a probléma azon alapul, hogy nincs meg a bizalmas légkör a családban. Én is mindig irigykedem azokon, akik karöltve járnak az anyukájukkal hétvégén, meg mindent megbeszélnek egymással, mintha csak barátnők lennének. A szülők igyekeznek mindent megadni a gyereknek, jó suliba járatni stb stb, és sokszor azokat a dolgokat amik ingyen lennének, és talán a legfontosabbak lennének, azokat meg elhanyagolják.
2014. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
81%
Talán azért szedi, mert ez tűnt kézenfekvőnek, remélhetőleg egy normális orvosnál volt, de talán egy jobbra, magánra is futotta volna, ha anyjával le tudott volna ülni, hogy mit szeretne.
2014. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy van még hülyébb ember már okos lesz valaki?
2014. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem normális ha 16 évesen ezt szedi, majd később szembesül a mellékhatásaival.
2014. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
19%

helyes, remélem, a saját lányotokkal is inkább fogamzásgátlót szedettek majd 16 évesen. Vagy neki majd azt mondjkátok nem kéne, de idegen gyerek kit érdekel??


Emberek, rettegtek a hústól, meg tejtől, mert növekedési hormon, közben normálisnak tartjátok, ha egy kamaszlány hormonnal védekezik??????

2014. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:

Magándokihoz járok, szóval nem "csak úgy" felírt nekem valamit.

Nem kényszerített rá a barátom, én akartam, ez nekem biztosabb, mint a gumi.

Szerintem nem én vagyok az egyetlen kamasz, aki fogamzásgátlót szed, ez nem akkor gond.

2014. febr. 28. 19:56
 50/84 anonim ***** válasza:
85%
Nem olyan kamasz mar ez a lany... Joga van fogamzasgatlasi modot valasztania. Mint mindenki masnak.
2014. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!