Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet lerázni egy...

Hogyan lehet lerázni egy ilyen nyomulós embert, illetve hogyan kezeljem az itthoni beszólásokat?

Figyelt kérdés
23 éves férfi, már 5-ször elmondtam, hogy menjen a fenébe (egyszer már szó szerint így is, de mondtam már normálisan is persze), de ő csak ott van mindig, ahol én. A barátaim ugyan nem foglalkoznak vele, ők is próbálják elhajtani, de a szüleim és a nővérem teljesen "beleszerettek", már kedvesebbek hozzá, mint hozzám. Ráadásul itthon is mindig vele b...gatnak, hogy Ó, X milyen okos, jó állása van, milyen jól nevelt, stb... (Az semmit nem számít, hogy velem mi van, mostanában már másról nem is lehet velük beszélni, bár már nem is nagyon akarok)
2014. márc. 4. 20:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha szép szóval nem működik, akkor úgy se menne, hogy mással látná. Attól valószínűleg megőrülne teljesen, és ha nem is a helyszínen, de később amikor a lány egyedül van rátámadna.


A zaklató gyáva, folyamatosan kémkedik a kiszemeltje után, keresi a gyenge pontját, akár jegyzetet vezet, hogy melyik nap hol látta a lányt, hogy újra visszamehessen. Ha elkattan benne valami akkor nem kizárt hogy rátámad. természetesen csak akkor ha a lány egyedül van.


Ha jogilag nem is állná meg a helyét, de ilyenkor a "megoldás" egy kiadós verés a csávónak, vagy ha vannak olyan barátaid akiknek igen határozott fellépésük van felszólíthatnák, hogy jobban tenné ha eltűnne örökre.

2014. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egy jól irányzott könyökütés a halántékra a legnyomulósabb pszichopatát is gondolkodóba ejti.
2014. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!