Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet lerázni egy...

Hogyan lehet lerázni egy ilyen nyomulós embert, illetve hogyan kezeljem az itthoni beszólásokat?

Figyelt kérdés
23 éves férfi, már 5-ször elmondtam, hogy menjen a fenébe (egyszer már szó szerint így is, de mondtam már normálisan is persze), de ő csak ott van mindig, ahol én. A barátaim ugyan nem foglalkoznak vele, ők is próbálják elhajtani, de a szüleim és a nővérem teljesen "beleszerettek", már kedvesebbek hozzá, mint hozzám. Ráadásul itthon is mindig vele b...gatnak, hogy Ó, X milyen okos, jó állása van, milyen jól nevelt, stb... (Az semmit nem számít, hogy velem mi van, mostanában már másról nem is lehet velük beszélni, bár már nem is nagyon akarok)
2014. márc. 4. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Azért olyan nincs, hogy csak úgy ott van, az iskolában, a munkahelyeden, stb - vagy együtt dolgoztok, vagy csak te képzelödsz.


De mindentöl függetlenül fogalmazni megtanulhatnál, illetve a stílusod is igencsak sok kivánnivalót hagy maga után.

2014. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk, hogy ebből egy hatalmas kapcsolat lesz:DD Az ötösömet simán rátenném:D
2014. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehet lerázni, hogy egyszer megmondod neki, hogy nem kívánsz vele szóba állni többé, hagyjon szépen békén. Ha ezek után SEM hagy békén, és mindig ott van ahol te, és téged ez félelemmel tölt el, akkor kell zaklatás miatt a rendőrséghez fordulni.


És ne balmáld el a témát, mert lehet, hogy belefutottál egy pszichopatába.


Otthon pedig annyit kell mondnai, amikor ez a téma feljön, hogy köszönöd a magánéleted iránt való nagyfokú érdeklődést, de a továbbiakban nagyon örülnél annal, ha mindenki a maga gondjával törődne.


Ne foglalkozz vele, hogy kik szerettek bele, mert a pszichopaták kiválóan tudnak manipulálni és másokat befolyásolni, mindig a céljaik érdekében.

2014. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést. A rendőrségen tájékoztatnak majd mindenről mi az eljárás menete.
2014. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan kell venni, sajnos én belefutottam egy pszichopatába. Követett, nem lehetett lekoptatni, telefonon zaklatott. Akkor lecseréltem a számom, azután facebook-on. Letiltottam és álprofilokat csinált, azokon írt... nagyon elszánt volt. Mellette pedig rafinált, mindenzt úgy, hogy ne minősüljön zaklatásnak a jog szerint. Merthogy, próbáltam feljelenteni, ott csak a vállukat vonogatták, hogy idézem: joga van arra sétálgatni, amerre én és még hozzám beszélni akkor is, ha én nem akarom, amíg nem fenyeget, nem alpári. (semennyire nem véd a törvény amíg meg nem késelnek, vagy erőszakolnak!!!)

Azt mondta bájos mosollyal az egyik rendőr, hogy majd megunja. Nem unta meg 2 éven át a poklok poklát éltem ár.

Akkor teljes nevet változtattam, amit a családtagjaimon kívűl nem mondtam el senkinek (és ők tudták ki ez a perverz, hogy s mint és nem adták tovább) aztán elutaztam egy másik városba és ott vettem ki albérletet, ott tanultam.

Az egész életemet fel kellett adnom egy k*cs*g miatt, aki agybeteg és ezért a törvény semmit nem tesz ellene, mert "kezelés alatt áll". Jah, csak a pszichiátriáról is meg tudott lógni, ezek után ne mondják hogy nem veszélyes...

Másfél éve már, hogy megszabadultam tőle, de még mindig görcsben áll a gyomrom, ha eszembejut... és kezdetben az én szüleim se vették komolyan "jaj szegény így próbál udvarolni, de cuki stb"

csak mikor már mindennap kibőgtem a szemem és fogytam 12 kilót... akkor észbekaptak.

2014. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek, annyi reakciót se csikarjon ki belőled, hogy elküldöd a fenébe, azt is bátorításnak szokták venni.
2014. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
kérdezö tényleg hülyén fogalmazol- zaklat,- de ha mégsem :D ismerik- nem ismered,- egy buli, de a családod ismeri :DDD
2014. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

8. válaszoló!


Nyilván azóta többször is találkoztam vele, hiszen mint írtam, már ismeri a barátaimat, szüleimet, testvéremet is. Írtam, hogy 5-ször próbáltam elhajtani, tehát minimum 5-ször már a bulin kívül is beszéltem vele.


11. válaszoló!


Ha együtt dolgoznánk, azt ideírtam volna. Nem szokásom képzelődni. A stílusom olyan, amilyen, a tiéd sem tökéletes, de azért megélsz vele.

A fogalmazásról meg csak annyit, hogy szándékosan nem írtam, de már azért is leírom, hogy nem vagyok magyar, csak második nyelvként tanulom, és még csak nem is magyarok lakta vidéken. (Nem fontos ugyan, de azért kezdtem el tanulni, mert imádtam Magyarországot és mindig irigyeltem a magyarokat a nyelvükért, kultúrájukért, hagyományaikért, az ételeikért és mert olyan vendégszeretőek és barátságosak. Én így hallottam. De mióta 1,5 hónapja itt vagyok, sajnos egyáltalán nem ezt tapasztaltam. De mindegy is.) Hogy akkor miért ide írtam ki a kérdésemet? Mert ahová amúgy szoktam írni, ott sok bunkó ember van. Azt hittem, csak ott, de tévedtem.


A stílusomról még csak annyit, hogy tudom, hogy nem vagyok tökéletes, nagyon nagy szemétláda tudok lenni, de tudok uralkodni is magamon, ha úgy gondolom, hogy az jobb lesz. Csak hogy egy példát említsek, ha feljövök erre az oldalra, vagy nem válaszolok egy kérdésre, vagy normálisan válaszolok. Ha bunkó szövegen kívül mást nem tudnék írni, inkább azt is magamba fojtanám, és nem írnék semmit.


Az utolsó 4 válaszolónak pedig nagyon köszönöm, hogy értelmes és SEGÍTŐKÉSZ válasszal álltak elő.

2014. márc. 4. 22:00
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó néggyel! Ez egy pszichopata, menekülj!
2014. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy kémkedik utánad valahogy. Talán azzal is elriasztanád, ha egy kitalált pároddal látna vagy egy másik férfiról áradoznál neki állandóan.
2014. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!